Press "Enter" to skip to content

Fototapety – połóż kres szarości i wyraź siebie

projektując pokój dla dorastającego dziecka, stajemy przed bardzo dużym wyzwaniem. Trudno bowiem trafić w gust młodego buntownika, który wszelkimi metodami próbuje dać wyraz swojej indywidualności.

Co zatem możemy zrobić?

Architektura
obecnie rosnącą popularnością wśród konsumentów mogą poszczycić się fototapety młodzieżowe- . To najgorętszy hit tego sezonu. Na rynku spotkamy szereg różnego rodzaju motywów zainspirowanych zainteresowaniami młodzieży. architektura, sport, graffiti, motoryzacja, muzyka, zwierzęta, gry komputerowe, ideogramy, zdjęcia gwiazd – możliwości jest naprawdę wiele. Każdy nawet najbardziej wybredny nastolatek znajdzie tu coś dla siebie. Należy jednak wspomnieć, że fototapety doskonale sprawdzają się nie tylko jako „dekoracje” ścian pokoju nastolatka.

Zainteresowałeś się tym działem? Czytaj zatem dalej o tym punkcie w nowym artykule, który dla Ciebie przygotowaliśmy. Myślimy, że Ci się spodoba.

To również fantastyczny „chwyt wnętrzarski”. Posiadasz nieduże mieszkanie? Doskwiera Ci brak przestrzeni? Masz po dziurki w nosie widoku odrapanych bloków? Fototapeta okno to wspaniałe rozwiązanie wszystkich przywołanych problemów.

Dzięki niej stworzysz iluzję dodatkowej przestrzeni i – co niemniej istotne – przeniesiesz się do dowolnego miejsca na świecie nie wstając z kanapy.
Wyobraź sobie, że popijając rankiem kawę podziwiasz pejzaże franuskiej stolicy lub nadmorski wschód słońca. Brzmi nieźle, czyż nie?