Press "Enter" to skip to content

Fototapety ponownie stają się modne, sprawdź, jak wykorzystać je w własnym mieszkaniu!

Projektując dom, szuka się oryginalnych i estetycznych ozdób, które nadadzą wnętrzom niepowtarzalnego charakteru oraz spowodują, że poczujemy się rzeczywiście doskonale. Znaczną dawkę zainteresowania, warto poświęcić powierzchniom ściennym, które muszą prezentować się znakomicie, jednak nie powinny przytłaczać calutkiego pomieszczenia. W ostatnim okresie powodzeniem pośród klientów poczęły cieszyć się fototapety.

Fototapety znowu wracają do łask!

nowoczesne fototapety na wymiar

Autor: Demural
Źródło: Demural

Fototapety były już popularne wiele lat temu, gdy to w postaci malowniczych pejzaży ozdabiały polskie pokoje dzienne. W tamtym okresie jednak ich asortyment okazywał się znacznie ograniczony, tak samo jak i jakość wykonania, jaka nie zaliczała się do specjalnie udanych. Dzisiaj fototapety wracają do obiegu, tym razem w świeżej oraz udoskonalonej postaci. Okazują się nie tylko ładne, lecz też bardzo solidne i interesujące w imponującym wachlarzu wzorów oraz barw. Klienci decydujący się na fototapety mogą nawet zamówić obraz z wykonanym przez siebie zdjęciem.

Fototapeta spełni wymagania każdego klienta Szeroki asortyment fototapet powoduje, że każdy nabywca znajdzie produkt na miarę własnych wymagań. Pragnąc dopasować obraz idealny do wielkości ściany, można zamawiać fototapety na wymiar. To optymalna opcja dla osób, które szukają niebanalnego pokrycia na pół-ścianki, filary, bądź do wnęk pod schodami. Należy wspomnieć, że bogactwo asortymentu fototapet przedstawia się nie tylko w formie wspaniałych wzorów oraz panoram, lecz też w możliwości dokonania wyboru podłoża oraz materiału, na którym obraz zostanie wydrukowany – ciekawe fototapety na demural.pl. Dzięki temu kontrahent zyskuje jeszcze wanny sklep internetowy cristalstone większą kontrolę nad jakością swojego obrazu.

Dlaczego warto je stosować?

Logotyp Demural

Autor: Demural
Źródło: http://demural.pl

Fototapeta nadrukowana na porządnym podłożu gwarantuje wiele korzyści. Dotyczą one nie tylko walorów estetycznych, lecz również funkcjonalnych. Fototapety winylowe na flizelinie wyróżniają się większą grubością, przez co świetnie kryją różnorakie uszkodzenia na ścianach. Dodatkowo taka fototapeta okazuje się bardzo trwała oraz odporna na zabrudzenia oraz zniszczenia. Należy wspomnieć też, iż fototapety nie okazują się produktem kierowanym wyłącznie do wnętrz mieszkalnych, ich świetna jakość sprawia, że z powodzeniem mogą być używane również w przestrzeniach komercyjnych.