Press "Enter" to skip to content

Jakie obrazy wybrać do salonu bądź jadalni?

Dzisiaj do nabycia posiadamy bardzo dużo dodatków, które mogą całkiem odmienić prezencję kuchni czy też sypialni.
Nim rozpoczniemy przeglądać obrazy w marketach, musimy upewnić się, że jest wolne miejsce na ścianie.

Obraz powieszony nad sofą, tworzy z salonem harmonijną kompozycję dziennej strefy, która jest przeznaczona dla relaksu. Obraz nad komodą zespala się znakomicie z różnymi figurkami czy też ramkami do fotografii. Jeśli mamy obraz zawieszony nad stołem, na pewno będzie przyciągał wzrok podczas obiadu. Należy stanowczo stronić od zawieszania widoków nad telewizorem czy też sprzętami elektrycznymi w kuchni, która złączona jest z dziennym pokojem.

Czyżby nasz tekst przypadł Ci do gustu tak intensywnie, że masz ochotę zapoznać się z innym? To świetnie. Więc tu kliknij, aby przeczytać (www.prymat.net/oferta/rusztowania/rusztowania-modulowe/) dużo postów.

Taki obraz nad telewizorem mógłby odwracać Twą uwagę od oglądanego programu, a podczas gotowania od przygotowywanych właśnie dań. Jeśli masz już dobrane miejsce na obraz w salonie, musisz dobrać rozmiar obrazu. Jeśli nad sofą masz sporo wolnej przestrzeni, lecz nie chciałabyś wieszać dużego obrazu, to mogłabyś powiesić kilka małych obrazków. Jeżeli chciałabyś uświetnić kompozycję złożoną z małych obrazków, 2 z nich zastąp lusterkami.

Promocja

Autor: Jocelyn Kinghorn
Źródło: http://www.flickr.com
Następnie należy wybrać ramę obrazu. Powinna zostać ona dopasowana przede wszystkim do Twych upodobań oraz gustów. Trzeba także mieć w pamięci, aby wszystkie obrazy posiadały identyczne ramy. Zrobione muszą być z tego samego surowca oraz posiadać identyczny odcień. Jeżeli nie podobają Ci się drewniane ramy ani stalowe albo zrobione z czarnego plastiku, mogłabyś wybrać obraz namalowany na płótnie, następnie naciągnięty na malarskie krosno. Aby widoki idealnie komponowały się z aranżacją salonu, wybierz obraz z widokiem, który tematyką łączyć będzie się z charakterem salonu.

W klasycznym salonie znakomicie będzie się sprawdzał widok obrazujący kwiatowe aranżacje oraz krajobrazy górskie. W pokoju minimalistycznym znakomicie sprawdzą się obrazy z architekturą dużych aglomeracji.