Press "Enter" to skip to content

Oryginalne pomysły z użyciem fototapet

Jesteś indywidualistą, któremu nie podoba się robienie tego co inni od niego chcą? Lub jesteś osobą z wielką wyobraźnią i ciągle masz jakieś pomysły? Co więcej masz duszę artystyczną, a w domu albo mieszkaniu posiadasz wiele zrobionych własnoręcznie przedmiotów, lub narysowanych przez siebie obrazów? Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to poniższy artykuł jest o tobie oraz dla ciebie.
Materią naszego artykułu będzie omówienie różnorakich aranżacji pokojów dziennych przy użyciu fototapet, ponadto w zależności od typu twej osobowości.

egzotyczna plaża

Autor: Roberto Faccenda
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli jesteś typem osoby jaka nie może usiedzieć w miejscu oraz interesujesz się podróżowaniem, zachęcamy ci, byś użył własnych zdjęć z podróży. Ściana za kanapą fenomenalnie będzie wyglądać, jeśli będzie na niej naklejone twoje zdjęcie z podróży na safari. Pomyśl tylko, jakie wrażenie zrobi ono na znajomych, jeśli zobaczą na przykład zdjęcie nosorożca, który szarżował prosto na twój samochód terenowy i prawie by go przewrócił, lecz w ostatniej chwili udało się wam odjechać, a na pamiątkę z tego wydarzenia masz właśnie zdjęcie na którym uchwycony jest biegnący nosorożec. Wszyscy będą pod wrażeniem. Lub byłeś na statku, płynąc do Stanów Zjednoczonych, i na otwartym morzu zauważyłeś ławicę płynących majestatycznie wielorybów, a ty zrobiłeś im zdjęcie, które oglądacie teraz ze znajomymi. Jeśli jesteś typem domatora, w super nastrój wprowadzić cię może twój ulubiony cytat nalepiony na calutką ścianę zaraz za telewizorem. Wyobraź sobie chociażby napis: „wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej” zapisane na czarnym albo białym tle, uśmiechające się do ciebie. Jeśliinteresujesz się stylem retro, idealnym zamysłem jest naklejenie na ściany czarno białe fototapety,świetna strona na przykład jakieś ujęcie przedwojennego przedwojennej restauracji pełnej ludzi, czy kadr w stylu pinup, jakie powie twoim przyjaciołom, iż jesteś fanem przedwojennych filmów amerykańskich. Wielu dekoratorów wnętrz używa fototapety dokładnie z tego rodzaju motywem, by podkreślić odmienność zamawiającego. Słynne zdjęcie celebrytki wszechczasów Marylin Monroe wykonane przez znakomitego artystę i grafika Andy’ego Warhola, właściwie to 9 tych samych ujęć, lecz przedstawionych, każde w innej tonacji oraz różnych barwach, dowodzi o tym, że choć wciąż jesteś jedną osobą, to posiadasz wyszukaną osobowość.

Opisany zagadnienie opisaliśmy mając na myśli Twoje potrzeby. Czekamy na twoją informację, czy podoba Ci się ten opis. Daj nam znać – przejdź do oferty (https://sklepbdkoncept.pl/baterie-lekarskie-z-uchwytem-dzwigniowym-2/) .

Dla zwolenników szybkiego życia, wręcz możemy rzec agresywnego, rekomendujemy nalepienie fototapety z autem rajdowym będącym w trakcie jazdy. Bo jeśli chodzi o ludzi wolących szybki tryb życia, to celem wykorzystania fototapety sport będzie najlepszym wyborem. Z praktyki wiadomo nam, że fototapety z motywem sportowym, w szczególności te z bolidami F1 i z gwiazdami sportu są wychwalane przez właściceli. Nim kupisz fototapetę, upewnij się, iż zdjęcia zostało wykonane w wysokiej rozdzielczości, gdyż na dużej ścianie będą widoczne piksele, toteż efekt będzie raczej marny.

U nas możesz nadrukować na fototapetę dowolne zdjęcie albo grafikę, a co więcej jeżeli pozwolisz nam uprzednio wykonać zdjęcie pomieszczenia w którym ma się znajdować naklejona fototapeta, będziemy mogli stworzyć wirtualną projekcję zamierzonego jej wyglądu. Więc jeśli efekt ci się nie spodoba, możesz wybrać inną grafikę.
Myślimy iż podaliśmy tobie kilka dobrych pomysłów na zaAranżowanie pustej powierzchni ściany. W naszym salonie posiadasz możliwość zobaczenia wcześniej animacji komputerowej. Mamy możliwość dowolnego doboru formatu tapety. Zatem nie czekaj i przybądź do naszego salonu.

Comments are closed.