Press "Enter" to skip to content

Stylowa aranżacja powierzchni w domku oraz w pracy

Człowiek posiada taką cechę, iż lubi otaczać się pięknymi rzeczami, a już idealnie jest, jeśli urokowi obiektów towarzyszy ich użyteczność. Słowem, lubimy kiedy filiżanka z jakiej o poranku pijemy kawusię bądź wieczorową porą dobrą kompozycję herbatek jest pięknie wykonana. Mówi się, że o gustach się nie dyskutuje, można jednak próbować podpowiadać co godne jest zainteresowania, a co można – jeżeli nie pominąć – to obdarzać mniejszą uwagą.

łazienka

Autor: RR Granity
Źródło: RR Granity
Niektórzy z nas kochają blichtr i rzeczy które są ozdabiane wyrazistymi odcieniami, pełne złocistych zdobień. Inni lubią proste wzory.

Zaintrygował Cię taki wpis i musisz znaleźć analogiczne teksty? Kliknij więc ten odnośnik i sprawdź więcej porad tutaj (www.klima-g.pl/)!

To dla tych ostatnich firma Blomus (produkty Blomus) opracowała proste, ale śliczne przedmioty.

Te osoby które w aranżacji pomieszczeń przedkładają naturalność i nowoczesny wygląd zostaną w pełni usatysfakcjonowani. Pięknie wygląda szykowna toaleta wyekwipowana w stworzone ze stali akcesoria, takie jak pojemnik na mydło albo wieszak na ręczniki firmy Blomus. Dodatki te cechuje nowoczesne, trochę zimne wzornictwo, które pomaga stworzyć wrażenie sterylności, niezwykle celowej w takim miejscu jak łazienka.

Opisywana firma nie ogranicza się jedynie do dodatków łazienkowych. Można tak samo ładnie wyposażyć kuchnię oraz salon w stalowe dodatki. W linii wyrobów Blomus Relax znajdziemy nowoczesne w wyglądzie rzeczy, tj. zasobniki na drewno nieodzowne do rozniecenia ognia w kominku lub stolik na prasę, który pomoże nam uporządkować zwykle gdzieś pozostawione gazety.

Rzecz jasna i obszar do pracy można udekorować w nowoczesny sposób. Pewna z linii nadmienionej firmy proponuje swoim nabywcom wszystkie

porcelana

Autor: Vittore Comforto
Źródło: Vittore Comforto

potrzebne do pracy dodatki, zaczynając od podkładek pod myszkę aż po pojemniki na ołówki a także użyteczne tabliczki na magnes ułatwiające gromadzenie notek oraz innych wiadomości dla nas jak też naszych współpracowników.

Z kolei dla osób które preferują bardziej klasyczne rozwiązania polecam produkty firmy Rosendahl. Są to cechujące się tradycyjnym designem przedmioty o stylowych, dyskretnych wzorach. Jest to przedsiębiorstwo specjalizujące się szczególnie w wytwórczości serwisów kawowych. Jeżeli bardziej niż stal i chrom przemawia do nas subtelność ceramiki, artykuły Rosendahl to wybór dla nas doskonały.