Press "Enter" to skip to content

Które elementy szaf wnękowych możemy dobrać samodzielnie?

Jeśli posiadamy stosunkowo niewielkie mieszkanie albo po prostu chcielibyśmy wygospodarować trochę więcej miejsca, znakomitym rozwiązaniem byłoby zlecenie zrobienia mebli na zamówienie.

lofty

Autor: Franke
Źródło: Franke
Mogłyby to być przykładowo szafy, które wypełniłyby znajdujące się w domu wnęki.
Takie szafy wnękowe powinny być dostosowane stylistycznie do będących już w mieszkaniu mebli. Należy wiedzieć, że szafy wnękowe oferują bardzo duże możliwości zaaranżowania nawet bardzo niewygodnych do zagospodarowania miejsc, np. pod schodami czy skosami lub w rogach pokojów. Warto mieć świadomość, że możemy zamówić je w stylu minimalistycznym lub nowoczesnym. Chodziłoby o to, aby ich forma prawidłowo nawiązywała do aranżacji domu. Ponadto mielibyśmy także ogromny wpływ na wewnętrzną strukturę takiej szafy, gdyż to my decydujemy o liczbie półek, wieszaków czy też szuflad. Ograniczałaby nas jedynie ilość dostępnego miejsca. Korzystnym pomysłem mogłoby być zaprojektowanie półki na rzadko wykorzystywane ubrania. Może ona być tuż pod sufitem. Uzyskalibyśmy w takiej sytuacji dużo miejsca na codzienną odzież w bardziej podręcznych miejscach.
Fronty takich szaf mogą być wykończone aluminiowymi albo stalowymi profilami. Ich układ i odcień także może być dostosowany do naszego pomieszczenia. Mamy też możliwość dobrać drzwi przesuwne, rozkładane lub standardowe, zatem uchylne.

Jeśli interesują Cię tego typu szafy wnękowe Wrocław jest miejscem, gdzie znajdziesz profesjonalną firmę, która z przyjemnością zajęłaby się realizacją Twojego projektu.

Czy prezentowany temat jest dla Ciebie zajmujący? Jeśli tak, to opublikowana tu ważna treść (https://wkg.pl/oferta/branze/budownictwo/) bardzo ważna treść (https://wkg.pl/oferta/branze/budownictwo/) również jest godna uwagi.

Wiedz, że decydując się na takie rozwiązanie, wybierasz jednocześnie najwyższą jakość, jakiej na darmo oczekiwać po meblach sprzedawanych w typowych sklepach meblowych.