Press "Enter" to skip to content

Mały procent rodaków ma w domach swój basen — czas już odmienić te kiepskie dane

Zazwyczaj rzadko kto w naszym kraju decyduje się na budowę prywatnego basenu. Twierdzimy, że raczej nie ma to sensu, ponieważ w Polsce przez znaczną część roku bywa za chłodno na pływanie.
Jeżeli sądzimy, że jedyne, na co jesteśmy sobie w stanie pozwolić, to dziura w ziemi, która przez większość część roku będzie stać nieużywana, to jesteśmy w błędzie.

projekt basenu

Autor: art.widi.pl
Źródło: art.widi.pl
Dzisiejsze spółki, które tworzą projekt basenu, zazwyczaj skupiają się na tym, by był on nierozłączną częścią domu. Z tego powodu tak istotne jest to, aby powiedzieć, że chcemy mieć basen jeszcze w fazie robienia projektu całego domu. Jeśli mamy działkę i mamy sporo środków finansowych, to zwykle chcemy mieć dom, który będzie spełniał wszystkie nasze wymagania. Pragniemy czegoś eleganckiego i na światowym poziomie. Z tego powodu możemy pozwolić sobie na to, aby mieć w domu niewielką salę kinową, saunę lub nawet basen.

Masz chęć zgłębić więcej na opisywany temat? To bardzo dobrze, gdyż pod linkiem komplet naczyń stołowych odnajdziesz ciekawe informacje, które Cię zaabsorbują.

Po prostu powinniśmy powiedzieć architektom, że takie są nasze założenia. Oczywiście basen będzie dosyć drogą inwestycją. Za to da nam na zawsze możliwość przebywania w wodzie przez 24 godziny na dobę bez obowiązku wychodzenia z domu. Jeśli zechcemy, to basen będzie miał nawet 17 albo 25 metrów długości. Nasza będzie również decyzja, czy zechcemy, by ściany były przeszklone. Da to wrażenie przestrzeni i zapewni nam ładne widoki na ogród.

Dodatkowo będziemy mieli prawo, by sobie zażyczyć, żeby basen był podświetlany od strony dna różnokolorowymi lampkami. WóWCzas woda będzie prezentować się rewelacyjnie.