Press "Enter" to skip to content

Na jakie sprawy należy zwrócić uwagę przy wybieraniu malarza pokojowego?

Co pewien okres czasu chcielibyśmy zrobić w mieszkaniu większy lub mniejszy remont. Czasami starczy tylko malowanie ścian i niewielkie przemeblowanie. Tak czy inaczej musimy znaleźć dobrego fachoWCa, aby mieć pewność, że praca zostanie zrobiona na wysokim poziomie.
Najpierw dobrze jest zrobić spis rzeczy, które trzeba zrobić.

Chodzi tu o zrobienie porządków czy też inne czynności wiążące się z przyszykowaniem domu do malowania. O wycenę powinniśmy spytać co najmniej trzech fachowców. Poza tym każdy malarz powinien osobiście obejrzeć mieszkanie, żeby później nie wynikły jakiekolwiek konflikty. Ponadto będziemy mieli pewność, że kalkulacja będzie uwzględniać wszystkie etapy, łącznie z przygotowaniem pomieszczenia do malowania. Trzeba także ustalić, kto będzie przesuwał wszystkie meble, czy konkretna usługa jest objęta jakąkolwiek gwarancją, lub czy wyznaczony przez nas malarz może przedstawić jakieś referencje.
aranżacja przedpokoju

Autor: KairosPhotography
Źródło: http://www.flickr.com

Poza tym ważną informacją okaże się to, czy taki malarz jest ubezpieczony, ponieważ mógłby przykładowo upaść z drabiny, a winą obarczać nas.

Zajmujący tekst? Jeśli tak uważasz, to równie interesujące zagadnienia przeczytasz także we wpisie (http://www.dekorianhome.pl/farby-dekoracyjne), który jest tu.

Ważne jest również to, jaki jest oczekiwany czas realizacji prac oraz naturalnie jakość konkretnej farby. Przy wybieraniu malarza dobrze byłoby zaufać swojej intuicji. Taki profesjonalista powinien lubić zachowywać porządek, być terminowy, skrupulatny i miły. Powinien także udzielić wskazówek i odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Istotne jest to, żeby jemu również zależało na możliwie najlepszym efekcie docelowym jego prac. Zaoferuj, aby na końcu zrobił parę zdjęć, które pokazałby następnemu klientowi.