Press "Enter" to skip to content

Niekiedy myślimy nad ładnym, ale niedrogim podarkiem — a może tak kubek ze śmiesznym napisem?

Często przytrafiają się nam takie momenty, że chcemy podarować komuś coś fajnego, jednak niezbyt drogiego. Kubki z zabawnymi napisami są świetnym rozwiązaniem.

kieliszek dobrego wina

Autor: Fredrik Rubensson
Źródło: http://www.flickr.com
W internecie da się wyszukać ogromną liczbę rozlicznych sugestii na temat niezbyt kosztownych podarunków.

Sądzisz, że masz wątpliwości? (https://metalzdrewnem.pl/lawki-ogrodowe) Więc pragniemy zawiadomić Cię, że w każdej sekundzie możesz do nas pisać. Z przyjemnością zareagujemy na każdą opinię.

Kubki z naDrukiem są jednym z nich. I mimo tego, że nie kosztują wiele, to są doprawdy rewelacyjnym pomysłem i obdarowana osoba z pewnością będzie się niezwykle cieszyć. Kubki są idealne, jeżeli nie mamy zamiaru wydawać nazbyt dużej kwoty na prezent, dla przykładu dla kolegi z pracy lub gdy nie mamy zbyt dużo gotówki (dzieci nie pracują, a pragną także wręczać prezenty przyjaciołom czy rodzinie). Niska cena w ogóle nie dyskwalifikuje podarunku. Ważny jest przecież pomysł. Najistotniejsze, aby napis na kubku przemawiał do osoby, która będzie go używać. Dobrze byłoby, gdyby wywoływał radość na jej twarz, chociażby wówczas, gdy będzie po niego sięgała rano, aby napić się w nim herbaty. Jeśli osoba, której mamy zamiar dać kubek, jest miłośnikiem jakiegoś sitcomu, to trzeba może kupić kubek z najpopularniejszą maksymą z owego sitcomu. Jeśli na przykład jest lekarzem, to warto może pokusić się o jakiś śmieszny kawał. Miłośnicy zwierząt zapewne ucieszą się z fotografii swego czworonoga, który w chmurce będzie „wypowiadał” coś zabawnego.

Wszystko zależy od naszego pomysłu. Im oryginalniejszy pomysł, tym lepiej. Internet wydaje się być pełen pomysłów, zatem wyszukamy tam z pewnością jakąś podpowiedź.