Press "Enter" to skip to content

Aranżacja pomieszczeń – sprzęty indyjskie i kolonialne

Zastosowanie naturalnych surowców w pomieszczeniach jest nie jedynie nadzwyczaj modnym, ale także gustownym rozwiązaniem, które wprowadzi do każdego wnętrza niepowtarzalny klimat.

Również przy doborze sprzętów do mieszkanka warto zdecydować się na modele, które wykorzystują naturalne surowce, np. stoły https://www.kanownik.pl/786,Stoly-kawowe.html ze starego drewna. Współcześnie sklepy oferują wyjątkowe, nowoczesne sprzęty drewniane, jakie są obrazem solidności, klasy, a również trochę egzotycznego wzornictwa, otrzymanego dzięki unikalnemu usłojeniu materiału – . W ich propozycji znajduje się wiele kolekcji, pośród których wyróżniają się sprzęty orientalne, meble Indonezja a także inne komplety, wykonywane z drewna litego. Sklepy te proponują sprzęty do pokoju dziennego, alkowy a także jadalni, pośród których polecają szczególnie solidne stoły ze starego drewna, ciężkie komody z olśniewającymi wyżłobieniami i gustownymi okuciami oraz łoża, zdumiewające swoją prostotą.
Dla osób, jakie chcą umeblować własne mieszkanko w gustownym oraz wyszukanym stylu, szczególnie polecamy sprzęty kolonialne. Łączą w sobie wytworność z ciekawymi liniami, nawiązującymi subtelnie do wschodniego kierunku.

lasy

Autor: the BRT
Źródło: http://www.flickr.com

Są one niebanalne, a przy tym niesłychanie estetyczne. Proponujemy niezwykłą kolekcję, jaka jest esencją tego szczególnego stylu. W jej skład wchodzą komplety do pokoju dziennego i jadalni. Wykonane są z najlepszego gatunkowo drzewa tekowego względnie mahoniu, które przydają im ciepłego, a zarazem wytwornego wyglądu, pasującego do pomieszczeń zarówno nowomodnych, jak również o tradycyjnej aranżacji.

Charakteryzuje je ciemna kolorystyka oraz wykorzystanie znakomicie dopasowanych zdobień egzotycznych, dla przykładu wstawek z bambusa czy elementów z prawdziwej skóry.

Comments are closed.