Press "Enter" to skip to content

Jakie meble do hotelu wybrać, by goście chętnie powracali do naszego obiektu?

Jeżeli prowadzisz swój hotel, musisz zatroszczyć się o kilka elementów, dzięki którym będziesz nie tylko popularny, ale i ceniony na rynku usług hotelowych. Należą do nich niewątpliwie meble do hotelu. Co brać pod uwagę, szukając umeblowania?

meblehotelowe.wajnert.pl

Autor: Emily May
Źródło: http://www.flickr.com
Nade wszystko ważna jest jakość mebli. Gdy pokusisz się na tanie meble, raczej nie będą służyć ci zbyt długo. W łóżkach w okamgnieniu popękają sprężyny, szuflady w regałach nie będą się wysuwać, a rogi stoliczków nocnych wytrą się, w wyniku czego nie będą prezentować się elegancko. Wypróbowane przez klientów sklepy meblowe, zapewniają ci zakup solidnych, choć trochę droższych mebli. Jednak nie będzie to gotówka zmarnowana, ponieważ ich wymiana nie stanie się niezbędna już za parę lat, tak jak wymiana tanich szaf, a zatem – zaoszczędzisz. Przez lata ich użytkowania wydatki w końcu się zwrócą, a ty ciągle będziesz cieszyć się należytym stanem mebli.

Łóżko

Autor: jessicadally
Źródło: http://www.flickr.com

Drugą kwestią jest użyteczność hotelowego umeblowania. Musisz zakupić komfortowe łóżka, na których goście będą mogli się wyspać, a także regały oraz komody, do których pochowają swoje ubrania, kosmetyki czy inne drobiazgi. Nawet w czasie wyjazdu cenimy porządek, dlatego z pewnością nie cieszylibyśmy się z pokoju, w którym nie ma nawet jednej półki, by poukładać t-shirty, spodnie, spódnice i bieliznę. Taki hotel od razu skreślilibyśmy ze swojej listy i raczej znowu byśmy do niego nie zajrzeli. To samo dotyczy łazienki hotelowej – powinna być w niej chociaż jedna półka, na której można ustawić swoje kosmetyki.

Masz wrażenie, że podobne teksty rozjaśniają Ci dokładniej tę sprawę? Jeżeli tak uważasz, zobacz w tekście (https://sklep.kunszt.pl/lozko-metalowe-fantazja-140-kute-15-kolorow-p-25.html) inny tego rodzaju punkt widzenia.

Oprócz tego liczy się sama aranżacja wnętrza – meble, za pomocą których organizujemy pokoje hotelowe, powinny być z jednej bajki.

Jak najbardziej każdy pokój może być urządzony w innym stylu, ale w jednym pomieszczeniu nie można postawić nowoczesnego łóżka oraz staromodnego regału, na ścianie zaś zawieszając różnobarwny zegar ścienny z postacią z bajki. Nie będzie to właściwie wyglądać i goście zwracający uwagę na takie elementy mogą nie czuć się komfortowo. Meble wraz z dodatkami umieszczonymi w pokoju oraz z kolorem ścian powinny tworzyć jedną całość, aby nadawać pomieszczeniu pożądanego charakteru. Meble do hotelu – np. takie: – to nieodzowny element wyposażenia obiektu. Można nawet powiedzieć, iż są jego wizytówką, zatem warto jest skrupulatnie przemyśleć sprawę ich zakupu.

Comments are closed.