Press "Enter" to skip to content

Konkretne i eleganckie, wysokie krzesło

Bary są specyficznymi miejscami. Można tam za dnia zjeść tosty z jajecznicą i zjeść coś w porze obiadu, a wieczorami można wypić kilka piw i zamówić parę drinków. Bary to lokale, które mają zapraszać do lady barowej. Dlatego ktoś wymyślił hokery.

Bez owych specyficznych krzeseł kilkugodzinne picie przy barze okazałoby się niemożliwe. Wszyscy wiemy, że gdy pije piwo to lepiej wygodnie sobie usiąść. Picie szóstego piwa na stojąco raczej groziłoby rychłym upadkiem. Stąd też te barowe hokery. Umożliwiają one również wynurzenie się ponad blat barowy, który dość często jest nader wysoki, dla tych, których Bóg nie obdarzył wysokim wzrostem. Bez porządnych hokerów nie ma dobrego baru. Tam gdzie jest barman, tam jest i właściwa ilość alkoholu i zapewne długi bar i krzesła, umożliwiające nie tylko na wygodne siedzenie i picie, ale również pozwala obserwować to, co barman robi.

Ciekawe rozwiązanie w domu

Jadalnio kuchnia

Autor: Mary Madigan
Źródło: http://www.flickr.com
Sporo osób chciałoby w mieszkaniu mieć bar. Jednak nie wszyscy mogą pozwolić sobie na osobne pomieszczenie na stół do bilarda i długi bar, przy którym moglibyśmy usiąść sobie i wypić kilka drinków. Jednak w dzisiejszych mieszkaniach i domach wykorzystuje się bar, jako oddzielenie kuchni od pokoju jadalnego lub od pokoju dziennego. W przypadku jednopokojowych kawalerek, bar oddziela kuchnie od jedynego pokoju. W części mieszkań te blaty barowe są dość wysokie. Przez to, by nie tracić możliwości korzystania z nich kupuje się hokery (ponad 100 produktów). Dzięki czemu można przy takim barowym blacie zjeść śniadanie lub obiad i nie trzeba się martwić kolejnym stolikiem, przy którym można byłoby jeść posiłki.

Dzięki temu, że producenci hokerów wiedzą, że mają one ogromne zastosowanie, z tego powodu w swych ofertach zamieścili bardzo dużą ilość tych produktów. Modeli hokerów jest bardzo wiele. Część sprawdzi się tylko w tradycyjnym barze, ale jest wiele modeli, które będą idealne do domowych – mieszkalnych przestrzeni (więcej inspiracji). Bez względu na to, w jakim stylu nasze mieszkanie (poznaj promocję na archicom mieszkanie strachocin) zostało urządzone na sto procent kupimy hokery, które będą odpowiednie czy to do minimalistycznego wnętrza, czy też do mieszkania zaaranżowanego w stylu śródziemnomorskim. Tak, więc należy sprawdzić różnego typu oferty, żeby znaleźć hokery idealne.

Comments are closed.