Press "Enter" to skip to content

Są ludzie, którzy bywają zagorzałymi podróżnikami – każdą wolną chwilę spędzają na odwiedzaniu jakiś miasteczek w Europie i na świecie

Jeżeli miłośnik podróży urządza mieszkanie, to zawsze znajdzie się tam sporo akcentów jego wycieczek. Na półkach dostrzeżemy przeróżne pamiątki, a na ścianie zobaczymy pocztówki lub fotografie.

A co byłoby, gdyby na jakiejś ścianie w naszym pokoju umieścić własne ulubione zdjęcie w dużym formacie? Przyniosłoby to oszałamiający efekt.

Nie zwlekaj! Jeśli spodobał Ci się nasz opis, to czytaj również klej poliuretanowy kolejne treści na ten materiał. Stworzyliśmy je dla Ciebie z chęcią.

Pomocne w tym są fototapety miasta. Możemy wytypować coś z tych fotografii, które oferuje nam firma lub mamy prawo im zlecić wydrukowanie własnego zdjęcia.wnętrz (www.tanieoswietlenie.pl/942-oswietlenie-punktowe)Będziemy wtedy uszczęśliwieni. Pijąc poranna kawę czy jedząc obiad będziemy co jakiś czas zerkać na swoją fototapetę i będzie to wywoływać uśmiech na naszej twarzy. Przypomnimy sobie naszą podróż i znowu będziemy śnić o kolejnej.

glamour

Autor: Thomas Quine
Źródło: http://www.flickr.com

Wyszukując ujęcie miasta, powinniśmy być pewni, że to nasze ukochane ujęcie. Musimy podumać czy pasuje ono do naszego salonu i czy lepiej wytypować zdjęcie zrobione za dnia czy nocą? Jeżeli wybierzemy nocne ujęcie, to pomimo że zdjęcie samo w sobie jest świetne, okaże się, że efekt końcowy jest kiepski, ponieważ wprowadziliśmy mrok do naszego pokoju. A przecież wszyscy wiedzą, że celem designu wnętrz jest rozświetlenie pokoi i optyczne ich powiększanie. Ciemne barwy jednak temu nie sprzyjają.

Dlatego trzeba swoją decyzję przemyśleć starannie, a jeżeli nie jesteśmy zbyt pewni, to możemy się skonsultować z fachowcem.
Wybór fototapety musi być skrupulatnie przemyślany, żeby podobał się nam przez długie lata.

Comments are closed.