Press "Enter" to skip to content

Stwórz w twoim mieszkaniu ciepłe kolory na zimę

Idzie zima i zaczynasz składać do skrzyń lekkie sukienki, a z gąszczu skrzyń wykładasz polarowe kamizelki i rękawiczki. Każdy z was posiada swoje rytuały, którymi żegna barwne lato i dostosowuje się do ciągnącej się, szarej zawieja.

firany

Autor: N@ncy N@nce
Źródło: http://www.flickr.com
Mimo wszystko zimą absolutnie nie musimy porzucać promiennych barw.
geberit

Autor: THREESIXTY
Źródło: http://www.flickr.com
Pobaw się z barwami, które przetrzymują w sobie promień wakacji, a zima nie będzie wcale taka straszna.

Czy masz ochotę przeczytać uzupełniające teksty? Jeśli tak, to zobacz w witrynie (https://www.amdk.pl/lozko-drewniane) inne wiadomości dotyczące tej sprawy – link jest tu.

Niekiedy wystarczy przemienić chociażby firany, aby twoje wnętrze rozjaśniło się, a odpowiednio zaaranżowane mogą dorzucić niezwykłego blasku. A poza tym zmiana zasłon na jesień, to piękny obrzęd, jaki możesz szlifować z porywem marzenia. Przed tobą niekończąca się ilość stylów i nie musisz absolutnie banalnie zasłaniać szyb ponurymi zasłonami, które zwykły rządzić, kiedy jest deszczowo. Możesz zaczepić firanki z lekkich materiałów, lecz zawinięte ekscentrycznie lub wyszukać ze wzorami, które lubisz.

atmosfera

Autor: Annabelle Orozco
Źródło: http://www.flickr.com
Co powiesz przykładowo na firany w barwne gwiazdki do pokoju? Gdy się rozbudzisz, zamiast ciemnej szarugi za szybą, zobaczysz najpierw dobre odcienie i może będzie to optymistyczny akcent każdego miesiąca, który pomoże ci rozpocząć dzień z promienień. Do kuchni zaś, masz sposobność dobrać zasłonki w kolorowe motyle, lub ekspresyjne gałązki.kliknij tutaj oświetlenie lustra oświetlenie lustraTo tylko koncepcje, dopatrz się swojego stylu.

W sklepach jest mnóstwo do wyboru. Firanki średnie, czy krótkie zazdrostki, a może w tym roku uszyjesz sobie firany sama? Odblokuj się na coś zupełnie nowego i zaufaj, że zawieja może być barwna.

Comments are closed.