Press "Enter" to skip to content

W jaki sposób tanio urządzić salon?

By umeblować dom trzeba mieć na niego jakiś pomysł. Czerpiemy je zazwyczaj z obserwacji własnych, osobistego gustu i marzeń, które chcielibyśmy wcielić w życie w naszym domu.
pomieszczenia w stylu minimalistycznym są aktualnie niezwykle modne, a do tego mogą być stworzone niedużym wysiłkiem jak też kosztem.

Jak miano podkreśla, minimalizm tyczy się nie wyłącznie prostej formy sprzętów, ale także ich ilości, stąd minimalistyczne wnętrza mieszczą w sobie wyłącznie konieczne rzeczy. Styl ów oparty jest na dosyć prostych zasadach, zaś materiały do jego urządzenia w naszym domku są tanie.
ozdoba

Autor: Siła Serca
sypialnia

Autor: Cieszynka
Źródło: http://echopr.pl/PRASA/cieszynka_biale_sciany.jpg
malunek - mieszkanie

Autor: Oto Polska Blog
Źródło: http://www.flickr.com
Co w pokoju dziennym powinno się znaleźć? Na pewno kanapa, stół kawowy, odbiornik telewizyjny, lampy italux, a także być może dywan wykładziny biurowe wrocław oraz ozdoby. To jest wszystko, czego do szczęśliwości nam potrzeba w salonie. W jaki sposób więc spowodować, aby urządzanie pokoju dziennego niedrogo, z jedynie niezbędnymi obiektami, nie przyniosło rezultatu próżni? Odpowiedzią jest szczególna aranżacja ścian! Kawałek tapety to sporo tańsze, aniżeli sprzęty jak też cenne dodatki, atrybuty nastrojowej aranżacji pomieszczeń. Jeśli mamy dajmy na to w salonie ciekawe niecki, czy też główne ściany godne wyeksponowania, możemy się zabawić w ich ozdobę, na przykład ładną fototapetą albo fantazyjnie pomalowaną ścianą w pasy. Następną sprawą jest praktyczne ustawienie oraz styl sprzętów.

Można zastanowić się nad zakupem wiszącego telewizora, który nie będzie wymagać ponadplanowego wydatku na szafkę, natomiast przy niewielkich pomieszczeniach oszczędzi mnóstwo powierzchni. O ile wszyscy lokatorzy, dużo czasu spędzają w pokoju dziennym oraz kochają zapraszać gości, zrezygnuj z kupna foteli – zainwestuj w ogromniejszą kanapę.