Press "Enter" to skip to content

Niesamowity producent mebli na rynku!

Niewiele osób wie, że historia mebli zaczęła się w neolicie czyli około 10 000 lat przed naszą erą. Wtedy meble były wytwarzane z kamienia i drewna, ponieważ dopiero w kolejnej epoce zaczęto wytwarzać brąz. Od tamtych czasów dużo się zmieniło w meblarstwie i teraźniejsze meble różnią się od tych pierwszych głównie wygodą korzystania z nich. Bardziej ekscentryczni projektanci wracają czasem do korzeni, jednak większość ludzi wybiera meble ze Skandynawii, lub krajowe produkcje.

Meble można podzielić według różnych kategorii np. ze względu na sposób użytkowania, przeznaczenie (sklepowe, szkolne, biurowe i chyba najbardziej popularne – do mieszkania a wśród nich m. in.: biurka, kanapa, komoda, sofa, tapczany,łóżko dla dziecka i dużo innych), materiał (lub materiały) z jakiego są wykonane, sposób obróbki czy konstrukcje.

Meble muszą być praktyczne i wygodne (według mężczyzn) oraz ładne (według kobiet).

Przekonaj się, że ta wskazówka z www (www.multiinstal.pl/zbiorniki-buforowe-i-zasobniki-cwu-new/) nie umknie Twej uwadze, gdyż nakreśla konkretnie tego rodzaju tematykę, co post, który dokładnie w teraz widzisz.

Takie właśnie meble ma w asortymencie jedna z wielu polskich firm – tomex. Wyróżnia się ona jednak na tle innych producentów. Spytacie czym?

Metallic Glaze 620

Autor: B.M. Polska Sp. z o.o.
Źródło: Benjamin Moore Paints

Tomex to firma, która działa na rynku polskim od wielu lat. Podstawową gałąź stanowi sprzedaż mebli do sypialni przede wszystkim łóżek i materaców. Oferta jest bogata i opiewa produkt najlepszej klasy od dostawców krajowych i zagranicznych. Wszystkie mają bogaty zestaw wyrobów niezbędnych do zapewnienia komfortowego i spokojnego snu. Przedsiębiorstwo posiada swoja grupę doradców handlowych. Zespół dzięki bogactwu wiedzy i biegłości realizuje usługi na najwyższym poziomie.

Drugi obszar działalności firmy zajmuje się sprzedażą produktów meblarskich i elementami wyposażenia wnętrz. Dzięki współpracy z dostawcami z całego kraju i zagranicy może zaproponować petentom wyczerpującą ofertę: meble z salonu zlokalizowanego w Ełku, które nadają się do: mieszkań, biur, firm, kawiarni, restauracji. artykuł dostępny jest w wielu wzorach, zarówno klasycznych jak i nowoczesnych. Ciąg dalszy
W salonie meblowym Tomex pracuje ekipa wyspecjalizowanych doradców, którzy gotowi są pomóc Państwu w wyborze wymarzonych mebli.