Press "Enter" to skip to content

Każdy jest świadom tego, że by prawidłowo żyć, należy się dobrze wysypiać

Dobrze wybrany materac i dość szerokie łóżko są w dużej mirze gwarantem dobrego snu oraz dobrego życia.
Doktorzy powtarzają bez przerwy, że w XXI wieku znaczny procent społeczeństw w krajach wysoko rozwiniętych ma problemy z zasypianiem.

design

Autor: George Rex
Źródło: http://www.flickr.com
łóżko sosnowe

Autor: Scott Lewis
Źródło: http://www.flickr.com
To w fatalnych konsekwencjach przekłada się na ich życie, ponieważ mamy trudności z działaniem i często bywamy rozdrażnieni. Zatem ważne jest, aby odpowiednio przygotować się do nocy. Powinniśmy przewietrzyć sypialnię, zamontować żaluzję oraz mieć dobre łóżko. Jeżeli planujemy przeprowadzkę do nowego mieszkania i czeka nas wybieranie wszystkich mebli, to powinniśmy postawić na sosnę. Dlaczego? Jest ona stosunkowo tania, bo występuje w naszym kraju, oraz szybko wytwarza się z niej meble. Oprócz tego jej jasny odcień pasuje do wszystkiego i na dodatek rozjaśni nawet mroczny pokój, którego okna skierowane są na północ. Łóżko sosnowe będzie więc świetnie pasować do pokoju dziecka i do sypialni rodziców. Będzie miało tylko rzecz jasna inną szerokość. Brzdącom starczy na 100% łóżko, którego szerokość będzie miała około 100 cm. Rodzicom na pewno przyda się coś większego. Idealne małżeńskie łóżko wezgłowia powinno mieć co najmniej 160 cm szerokości. Pamiętajmy, że łóżka bez problemów można kupić w sieci. Przyjadą do nas w dużych kartonach, dostarczonych przez kuriera. Będziemy musieli je własnoręcznie złożyć, ale nie powinno to stanowić dużego problemu.

Może nawet okazać się pewnego typu frajdą dla naszych brzdąców, jeśli zaprosimy je do wspólnej pracy. Pamiętajmy, by wybrać łóżka lakierowane — będą prezentowały się ładniej.