Press "Enter" to skip to content

Poszukujesz oryginalnych dekoracji do swojego domu?

Na pewno zadowoli Cię linia mebli, jak i również dodatków włoskiej marki Vondom, która mierzy do odbiorców chcących zaczerpnąć w swoim domu odrobinę luksusu. Te meble nie są możliwe do kupienia w naszym kraju w autoryzowanych sklepach, można je za to zamówić przez różne elitarne salony meblowe.

Meble do sypialni Villa mini

Autor: IMS GROUP
Źródło: IMS GROUP

Żeby doinformować się, czym cechuje się ta włoska marka, warto zajrzeć na stronę w Internecie, żeby zobaczyć jej najświeższe kolekcie. Pośród nich wyróżnić można przede wszystkim stoliki, siedziska, a także sofy w białych kolorach. Ich największym wyróżnikiem jest kształt, przypominający różnego rodzaju ostrosłupy, nie zawsze regularne. W Polsce firma Vondom, jest znana przede wszystkim z tego, iż ma ona bardzo ciekawe akcesoria nie tylko do domu, ale również na zewnątrz.

Pośród takich dekoracji można znaleźć między innymi donice w formie uprzednio wymienionych brył, a nawet donice przypominające twarze. Dodatkowo obok eleganckich donic na kwiaty ozdobne, bardzo popularne jest oświetlenie. Jest to na pewno marka dekoracji dedykowana dla ludzi lubiących nowoczesne pomieszczenia. Sprzęty i akcesoria wyśmienicie nadają się zarówno do wnętrz w domach jak i również komercyjnych. Zobacz więcej: link do strony.

W związku z tym nie ma najmniejszego kłopotu z tym, aby zobaczyć wszechstronność w użytkowaniu włoskich mebli. Jeżeli jednak moglibyśmy jak najlepiej zaaranżować opisane dodatki, to najkorzystniej odnajdywałyby się one w ekskluzywnych loftach, hotelach albo klubach.

Jeżeli absorbują Cię opisane w tym tekście kwestie i masz chęć przeczytać więcej informacji na taki temat – wejdź tu pakiety wykończeniowe warszawa.

Wyśmienicie przydają się także jako sprzęty ogrodowe, zwłaszcza komponując się do państw na Południu Europy, gdzie nie można narzekać na brak słońca.

Czerwone meble

Autor: designmilk
Źródło: http://www.flickr.com

W eleganckich meblach można znaleźć odrobinę kubizmu, dzięki czemu sprawiają one wrażenie, jak gdyby miały przenieść się do nas z niedalekiej przyszłości. Często stawianym pytaniem przez klientów nawiązującym do ekskluzywnych mebli jest to, czy mają szansę aby były innowacyjne i jednocześnie przytulne. Wychodzi na to, iż nie ma z tym żadnego problemu, ponieważ nawet jeżeli wybierzemy dość chłodne meble, to zawsze można ocieplić je dodatkami.

Comments are closed.