Press "Enter" to skip to content

Szukasz narożnika do swego nowego salonu? Zobacz, jakie są nasze propozycje!

Narożnik lub kanapa to bez wątpliwości jeden z najważniejszych sprzętów, które znajdą się w Twym salonie. Jeśli się właśnie urządzasz lub chcesz zwyczajnie coś zmienić w swoim mieszkaniu, wtedy powinieneś zwrócić szczególną uwagę przede wszystkim na narożnik – musi być to mebel nie tylko ładny, który dobrze wpasowuje się w wystrój, ale także – a może przede wszystkim – wygodny.

Teraz mamy dla Ciebie ciekawą i niedrogą propozycję.
Jaki narożnik polecamy?
Fototapety miasto

Źródło: http://demur.pl/inspiracje
Naszym typem niewątpliwie jest narożnik Boston. Jeżeli poszukasz go w internecie, zaraz się zorientujesz, iż jest to narożnik uniwersalny, który doskonale sprawdzi się właściwie w każdym wnętrzu. Oczywiście w większości przypadków możesz wybrać Kolor i materiał obicia według własnych preferencji, jednak nie da się zaprzeczyć, iż standardowy kolor jest na tyle typowy, że wpasuje się praktycznie w każde wnętrze – a na dodatek łatwo można ożywić go kolorowymi dodatkami takimi jak przykładowo poduszki.

Jakie ma plusy?
Narożnik Boston jest dość duży, więc spokojnie wystarcza na codzienne używanie dla czteroosobowej rodziny. Dodatkowo z pewnością znakomicie sprawdzi się jako awaryjne miejsce do przespania gości – narożnik Boston rozkłada się tak, że można z niego zrobić bardzo wygodne łóżko. W takim przypadku powierzchnia spania stanowi 270 na 145 cm, więc jest to naprawdę dość dużo.

W dodatku narożnik Boston ma pojemnik kosze do segregacji odpadów na pościel, do którego łatwo schowasz zapasową pościel, a także inne niepotrzebne aktualnie rzeczy takie jak na przykład koce czy poduszki – to oczywiście pozwoli Ci oszczędzić dużo miejsca w domu. Narożnik jest tapicerowany, zatem naprawdę łatwo i bez większych kłopotów czyści się go z wszelkiego typu codziennych zabrudzeń.

Comments are closed.