Press "Enter" to skip to content

Jakość w łazience

Łazienka to inwestycja na długie lata. Użycie w niej sprzętów a także armatury drugorzędnej jakości może nas narazić na poważne koszty powiązane z potencjalną wymianą nieefektywnej baterii podtynkowej, bądź chociażby kompletu odpływowego zabudowanej wanny albo kabiny prysznicowej.

Wybierając wyroby do toalety musimy kierować się: wyglądem oraz ceną, technologią zrealizowania, potwierdzeniem, iż wyrób jest zgodny z obowiązującymi normami, czasem gwarancji. Nabywając produkty do toalety powinniśmy kierować szczególną uwagę na ich pochodzenie, okres gwarancji oraz sieć serwisową. W łazience wiele fragmentów, np. płytki rustykalne, zamontowanych jest na stałe. Ich potencjalny demontaż może spowodować kucie kafelków lub pozostawienie widocznych dziur w murach. Powinniśmy unikać nieznanych fabrykantów, ponieważ możemy mieć kłopot z elementami zamiennymi.

Zainteresował Cię objaśniany w tym miejscu temat? Jeżeli tak, to dodatkowo wejdź na ten odnośnik – więcej przeczytasz tu (https://z-nami.eu/co-musi-zawierac-umowa-najmu/).

Nierzadko oferowane przez nich produkty promocyjne są wytwarzane w krótkich seriach. Uszkodzony zawias lub pęknięta szyba w kabinie prysznicowej mogą nastręczać wówczas wymiany całej kabiny jak też ponownego montażu. W związku z tym przed realizacją kupna należałoby dowiedzieć się czy konkretny wytwórca posiada sieć serwisową w Polsce oraz czy oferuje dojazd do naszego domu i dokonanie naprawy na miejscu.

Kamienica

Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
Dwuletnia gwarancja jest to minimum jakiego musimy poszukiwać gdy w grę wchodzi muszla podwieszana.

5-letnia gwarancja na prysznicową kabinę zaświadcza już o wielkiej trwałości artykułu, zaś piętnastoletnia gwarancja na niezmienność zabarwienia wannowego akrylu z pewnością spowoduje, że białość wanny nie przeistoczy się po dwóch latach w żółty.