Press "Enter" to skip to content

Jeśli wybieramy meble do lokalu, może warto skusić się na nieco ekstrawagancji. Być może meble z Indonezji?

Okres urządzania nowego lokalu, to okres ziszczania osobistych pragnień i idei. Osoby, które chcą urządzić własne lokum pomysłowo, mają przestrzeń do popisu.

lampa
Świetnym konceptem może być dla przykładu usiłowanie Urządzenia wnętrz (zobacz apdmarket.pl) w stylu kolonialnym.
Zastosowanie naturalnych materiałów w naszych wnętrzach może okazać się szczególnie celnym pomysłem. Nie dość, że modnym, to również szalenie eleganckim. Finezyjne, meble z drewna w kolonialnej stylu mogą okazać się hitem. Meble indonezyjskie spełniają wiele wymagań, jakie stawiamy takim sprzętom- .
Ich zdobnictwo i wykonanie może zadziwić inwencją i jakością. Stworzą w naszych wnętrzach niezwykły wschodni klimat. Do pomieszczeń kuchennych sensowną inicjatywą mogą być blaty suar. Suar, to rodzaj drzewa, sięgającego niemal 40 metrów wysokości. Występują w klimacie tropikalnym oraz cechują się niespotykaną wręcz odpornością. Dzięki tejże wytrzymałości, znalazły zastosowania między innymi do wykonywania blatów kuchennych. Niezwykłość i piękno nierównomiernych słoi może oczarować ostatniego malkontenta- zobacz co znalazłem.
piękne drzwi

Autor: ParisSharing
Źródło: http://www.flickr.com
Na rodzinnym rynku dużo firm oferuje takie właśnie pomysły na realizację i aranżację wnętrz. Sklepy oferują wyposażenie do sypialni, jadalni i innych pomieszczeń

Mimo że cena takich oryginalności jest wciąż nieco zaporowa, to może można pokusić się o na odrobinę ekstrawagancji i orientu w naszym zimniejszym klimacie. Przemawia za tym długa historia i tradycja kulturowe.