Press "Enter" to skip to content

Relaks w łazience

Dobre momenty możemy spędzić w każdym wnętrzu, ale my sugerujemy relaks w łazience. Delikatne światło jak też przyjemny zapach pomogą zapomnieć o kłopotach dzisiejszego dnia oraz nabrać sił na dzień jutrzejszy.

Nikogo nie trzeba przekonywać, że korzystniej czujemy się we wnętrzach, które po prostu podobają się nam.

Jak sądzisz? Czy informacje na opisywany wątek są niezwykłe? Jeśli tak, to przejrzyj tekst (http://sklepbdkoncept.pl/armatura-czasowa/), a znajdziesz w nim wiele fenomenalnych wiadomości, które przyciągną Twą uwagę.

Z tej przyczyny urządzając umywalnię, zróbmy to zgodnie z naszym smakiem, a nie z obowiązującymi trendami. Pamiętajmy także, iż jest to pomieszczenie, które nieczęsto remontujemy, warto zatem wykończyć je ponadczasowo. Najodpowiedniej zdecydować się na neutralną bazę oraz dorzucić akcenty w żywszych barwach – dekoracje i akcesoria, jakie bez trudu wymienisz, jeśli już się nam opatrzą.

mata wejściowa

Autor: Robin Zebrowski
Źródło: http://www.flickr.com
Mnóstwo osób przyznaje, iż najważniejsze pomysły nadchodzą im do głowy podczas brania prysznicu. W jaki sposób to możliwe? Szum wody mentalnie przenosi nas na łono przyrody, wiąże się z kaskadą czy też szumem morza. Taki prysznic nie tylko oddziałuje relaksująco na ciało, lecz też oczyszcza umysł, który dzięki temu rozpoczyna lepiej pracować. Znakomicie zrelaksujemy się pod rozproszoną kaskadą wody wypływającej z deszczownicy. Jednakże warto zamontować model (nawet jeśli idzie o zwykłą rączkę prysznicową) z możliwością zmiany strumyka wody z zdekoncentrowanego na bardziej intensywny – jeśli będziemy wyjątkowo spięci, takim energicznym strumieniem skutecznie rozmasujemy ciało. Wygodne korzystanie z prysznica zapewni kabina o należytych wymiarach – dobrze, kiedy ma co najmniej 80 x 80 cm. Znaczący jest również sam brodzik.

Obudowy brodzików muszą być na tyle niskie, aby zapewniały bezproblemowe wchodzenie oraz wychodzenie. Najwygodniejsze będą kabiny bez brodzika, mające odpływ w posadzce.