Press "Enter" to skip to content

Co zrobić, by optycznie powiększyć ciasne mieszkanko oraz pomieścić w nim wszystkie drobiazgi?

Posiadasz małe mieszkanie? Brakuje Ci miejsca? Nie wiesz, co zrobić z rozlicznymi „drobiazgami”, takimi jak dla przykładu: lektury, płyty, bibeloty, pamiątki przywiezione z wakacyjnych podróży, etc.

biuro

Autor: Zehnder Polska Sp. z o.o.
Źródło: Zehnder Polska Sp. z o.o.
http://www.bellemaison.pl/

Źródło: http://www.bellemaison.pl/

Mamy dobrą wiadomość: nie musisz ich wyrzucać czy chować w piwnicy. Wręcz przeciwnie możesz je właściwie wyeksponować. Wystarczy, że kupisz półki ścienne – źródło. Na rynku spotkamy wiele przeróżnych modelźródło (źródło)ili obecnej rekordy popularności biją te wykonane z drzewa sosnowego. Dlaczego? Przyczyn jest co najmniej kilka. Po pierwsze, sosnę cechuje stosunkowo jasna barwa. Pozwala zatem stworzyć iluzję większej przestrzeni co ma duże znaczenie szczególnie w przypadku małych pomieszczeń. W dodatku jej bezsprzecznym atutem jest ponadczasowość. Fantastycznie komponuje się w nieomal każdej aranżacji. Znakomicie sprawdza się zarówno w stylu retro jak i bardziej oryginalnych [TAG=wnętrzach. Pasuje do salonu oraz kuchni.
A jeżeli urządzasz sypialnię pomyśl o wymianie łóżka i inwestycji materace piankowe polecana strona które idealnie dostosowują się do ksztapolecana strona (polecana strona)ła, podpierając kręgosłup i gwarantując błogi sen. Ich cena nie jest zbyt wygórowana a cały wydatek bardzo szybko się zwróci. Zresztą na zdrowiu nie warto oszczędzać.

Comments are closed.