Press "Enter" to skip to content

Dekorujesz pokój dzienny? Postaw na komfortowe dodatki

Kiedy nabywamy swe pierwsze mieszkanie, jest to jeden z najciekawszych momentów w naszym życiu. Możemy urządzić je sobie wedle własnego upodobania, Umieścić w nim wszystko to, co od dawna chcieliśmy posiadać we własnym domu.

Jednym z najistotniejszych pokoi w naszym lokum, jest bez wątpienia salon. Gdyż to tam spędzamy każdego dnia mnóstwo godzin wraz z najbliższymi. Dlatego warto dobrze go udekorować.
komfort

Autor: Flicker
Źródło: Flicker
kinkiet

Autor: Dennis Hill
Źródło: http://www.flickr.com
Salon

Autor: Dulux®
Źródło: Dulux®
W odróżnieniu od tego, jaki styl preferujemy, inny będzie nasz efekt końcowy. Jednak nie istotne, czy lubimy modernistyczne aranżacje czy raczej zabytkowy przepych, salon przede wszystkim powinien być wygodny. Dlatego, jeśli nabywamy zestaw wypoczynkowy, zadbajmy o to, żeby były w nich pufy. Dzięki temu każda z odwiedzających nas osób, będzie miała szansę się zrelaksować, jeżeli tylko pufa będzie pod jej nogami. Nie zapomnijmy również, aby wybrać zestaw mebli dobrze wyprofilowany – już oglądając go w salonie, możemy sprawdzić jego wygodę. Ważnym jest także, aby po środku twojego kompletu wypoczynkowego, mieścił się stolik odpowiedniej wysokości. To na nim przecież będziemy mogli postawić napoje, którymi częstujemy własnych gości. Gdzie jednak najlepiej zakupić potrzebne akcesoria? Wszelkiego typu pufy (zobacz pufa stylowa) i poduszki można znaleźć na aukcjach internetowych – tu. Przedmioty są na tyle małe, że koszt przesyłki nas nie pogrąży. Jeżeli jednak pragniemy, aby pufa pasowała do zestawu wypoczynkowego, musimy nabyć taki, który ma ją w cenie. Stolik warto nabyć osobiście, żeby lepiej zobrazować sobie jego wysokość oraz szerokość.
Salon to istotne lokum w mieszkaniu każdej familii.

To tam przyjmujemy naszych przyjaciół, spędzamy miłe wieczory przed telewizorem, odpoczywamy. Dlatego istotnym jest, żeby urządzać ten punkt, przede wszystkim zadbać o wygodę i funkcjonalność. Problemy estetyczne możemy tutaj odstawić na dalszy plan.

Sprawdź także:

Comments are closed.