Press "Enter" to skip to content

Fototapety w aranżacji wnętrz

Spośród wielu przeróżnego rodzaju materiałów do aranżowania wnętrz, coraz to ogromniejszą wziętością cieszą się współczesne fototapety.
Tego typu dekoracje były w modzie kilkadziesiąt lat temu, a współcześnie na nowo powracają do łask, stanowiąc oryginalny pomysł na ścianę tak we wnętrzu biurowym, jak i mieszkalnym.

Współcześnie to nie papierowe, lecz lateksowe jak też flizelinowe fototapety święcą prawdziwe tryumfy. Po wielu latach malowania i tradycyjnego oklejania ścian, przyszedł czas na nowomodne aranżacje z fototapetą, które dają wręcz niebezgraniczne możliwości. Przy pomocy tego typu dekoracji można wprowadzić do wnętrza burzę wodospadu, jak również ciszę lasu, wybierając motywy, które będą dobrane nie jedynie do charakteru pomieszczenia, lecz też do naszej indywidualnej osobowości. Gros nowoczesnych fototapet sporządzanych na wymiar świetnie nadaje się do każdego pomieszczenia. Możemy je wykorzystać nie jedynie do aranżacji pokoju dziennego czy sypialni, ale też przedpokoju, kuchni bądź łazienki.

Nie czekaj! Zachęcamy – kliknij po więcej w link i baw się dobrze. Stworzyliśmy tam dla Ciebie dużo interesujących wpisów.

Wspaniale sprawdzą się też fototapety do pokoju dziecięcego.

Kuchnia

Autor: Wendy Harman
Źródło: http://www.flickr.com

Uważnie dobrana współczesna fototapeta jest w stanie wizualnie zwiększyć wnętrze i dodać mu charakteru, zwłaszcza jeśli sięgniemy po dekoracje utrzymane w jasnej Kolorystyce. Natomiast wybierając fototapety w ciemnych barwach można w ciągu kilku chwil wizualnie zmniejszyć powierzchnię.

Interesującym podejściem są także aranżacje z fototapetą opierającą się na imaginacjach optycznych, jakie stanowią niepowszednie pomysły na ścianę w wielu wnętrzach. Nowoczesna lateksowa czy flizelinowa fototapeta na zamówienie, przylepiona na ścianie lub na jej fragmencie pozwala niewielkim kosztem odmienić każde wnętrze.

Comments are closed.