Press "Enter" to skip to content

Innowacyjne wyposażenie toalet publicznych. Najlepsze suszarki do rąk.

Niestety, czystość toalet w miejscach publicznych dość często mocno odbiega od normy, lecz dzięki innowacyjnym elementom ich wyposażenia, stan ten zdecydowanie się poprawia. Głównie za sprawą tego, że wiele z tych maszyn działa automatycznie i same się wyłączają po ich użyciu. Pozwala to wyeliminować cieknące krany, walające się zużyte ręczniki jednorazowe czy przykry zapach. Dzięki automatycznym dyspenserom nie ma również problemu z rozlanym, klejącym mydłem.

bateria łazienkowa

Autor: Vladimir Yaitskiy
Źródło: http://www.flickr.com
Łazienki w miejscach publicznych powinny być tak zaplanowane, aby skrócić czas wykonywania różnych czynności do minimum, aby urządzenia nie zajmowały połowy wolnej przestrzeni oraz tak, żeby jak najwięcej rzeczy działało bezdotykowo. Wszystkie te funkcje spełniają suszarki do rąk Dyson Airblade, które są dostępne w tej ofercie. Są one w dwóch wariantach, jako modele kieszeniowe, do których wkłada się dłonie od góry, albo modele w kształcie litery V, pod które podkłada się obie ręce. Uruchamiane są bezdotykowo, ponieważ działają na fotokomórkę. Czas suszenia to dokładnie 10 sekund – tyle na pewno wystarczy, aby wysuszyć świeżo umyte ręce.

Krótki czas suszenia jest bardzo istotny, bo sprawdzono, że wielu użytkowników łazienek publicznych rezygnuje z osuszenia dłoni, ponieważ chce zaoszczędzić na czasie. A przecież powszechnie wiadomo, że wilgotne środowisko sprzyja rozwojowi bakterii. Jeśli dołożymy do tego dotykanie klamek, telefonu komórkowego lub rączki w wózku supermarketowym, widzimy, jak ułatwiamy niekończącą się wędrówkę bakteriom. Suszenie suszarką Dyson Airblade ma same dobre strony – nie ma ona negatywnego wpływu na środowisko (nie zużywamy przy tym góry papierowych ręczników), samoczynnie kończy pracę w bardzo krótkim czasie, dzięki czemu oszczędza energię.

Dyson Airblade ma też istotny wpływ na zmniejszenie roznoszenia się bakterii, co w przypadku toalet publicznych ma szalenie ważne znaczenie. Działa w ten sposób, ponieważ zaopatrzona jest w filtryograniczające bakterie i zarazki obecne w powietrzu łazienki.

Dzięki temu, że suszarki Dyson Airblade są produkowane w kilku modelach kolorystycznych i są bardzo zgrabne (przez co nie zajmują sporo miejsca od ściany), a przy tym pracują bardzo wydajnie, można je dopasować praktycznie do każdego wnętrza – zarówno łazienki w piętrowym centrum handlowym, jak i w skromnej, ale eleganckiej łazience w restauracji.

Szukasz fascynujących informacji na prezentowany temat? Z pewnością pod tym odnośnikiem (https://north.pl/oscylatory,g1381848.html) znajdziesz takie wiadomości, które okażą się dla Ciebie niezwykłe.

Inwestując w suszarki Airblade marki Dyson, kupujemy ekologię i duże możliwości w czystej postaci.

Comments are closed.