Press "Enter" to skip to content

Jak szybko odmienić gniazdko za pomocą niewielkich detali?

Architekci wiedzą doskonale iż dodatki dekoracyjne w mieszkaniu są nieomal równie istotne jak samo umeblowanie, tak więc jeżeli przyszło wam zamieszkać dajmy na to w już umeblowanym, wynajętym mieszkaniu w starej kamieniczce to nie przejmujcie się, bowiem zdać by się mogło niewielkie dodatki i w waszym przypadku zdziałać mogą cuda.

To dzięki nim wasze mieszkanko nabierze stylu zgodnego z zamiłowaniami domowników. Barwne narzuty do sypialni lub na krzesła ocieplą klimat, nadadzą urokliwych akcentów, szczególnie kiedy są stworzone przez któregoś z domowników. Wszelakie rękodzieło jest ostatnimi czasy trendy, tak więc o ile sami nie mamy dosyć czasu czy też wytrwałości warto polecić tą robotę własnej babuni, względnie nabyć wspomniane praktyczne ozdoby.

Czy jakiś komentarz z www namówił Cię do zostawienia swojej opinii? Szalenie nam miło. W takim razie nie zwlekaj i napisz coś!

Warto poświęcić takim sprawunkom odpowiednią ilość czasu, nie dobierać dodatków w zbytnim pośpiechu. Muszą to być produkty dobrej jakości, tak aby nie utraciły swoich cech po wielokrotnym upraniu. Barwna pościel bawełniana, ręczniki, koce akrylowe, serwety, firanki, kotary – wszystkie te nabytki muszą być przede wszystkim pierwszorzędnej jakości.

ceraty, narzuty, koce

Autor: eurotekstylia
Źródło: http://www.eurotekstylia.pl/

Nie wolno nam również zapominać o łazience. Dywaniki łazienkowe – prócz swych praktycznych ról – spełniają także role dekoracyjne. Nawet jeżeli nie możemy zmienić płytek na ścianach czy podłodze, puszyste kolorowe dywaniki łazienkowe, firanka bądź roleta w oknie – wszystko to odmieni naszą łazienkę, ociepli pomieszczenie i nada mu pożądanego stylu.

Bardzo ważnym czynnikiem dekoracyjnym wnętrz jest również oświetlenie. Projektanci polecają używanie wielu źródeł światła razem bądź oddzielnie – w zależności od potrzeb. Stosowanie jedynie jednego źródła światła – częstokroć lampy ulokowanej w centralnej części sufitu – nie zapewnia tak dużo możliwości jak na przykład dodatkowe lampy stojące na stole bądź podłogowe, opcjonalnie plafony na ścianach. Za pomocą małych ledowych żaróweczek można także oświetlić miejsca które chcemy wyeksponować (na przykład obrazy wiszące na ścianach) czy też użyć ich do podświetlenia sprzętów w kuchni bądź w sypialni. Starajmy się w owych celach stosować nowoczesne, energooszczędne żarówki diodowe.
Autor