Press "Enter" to skip to content

Jaki mebel wybrać, aby pasował do dowolnego wystroju pokoju?

Nieistotne, czy wystrój naszego salonu jest standardowy, czy też współczesny. Są w obecnych czasach meble, które nadają się do każdego wystroju. Między innymi są to funkcjonalne narożniki, które koncentrują na sobie uwagę odwiedzających nas gości.

fotel

Źródło: damnet.pl
Do takich mebli zalicza się narożnik Mateo, jaki nadaje się właśnie do nowoczesnych jak i typowych pomieszczeń. Eleganckie przeszycia, które znajdują się na bokach mebla, przyciągają uwagę oraz podnoszą jego wartość wizualną. Jest to mebel, jaki dobrze sprawdza się zarówno w mniejszych pomieszczeniach jak i w dużych salonach. Narożnik ma opcję snu oraz jest zaopatrzony w duży pojemnik na poduszki i kołdrę.

Spojrzyj na opublikowany (https://procleaner.pl/sprzatanie-jednostek-sluzby-zdrowia/) artykuł, a z pewnością niesamowicie Cię zaciekawi, ponieważ znajdziesz w tamtym miejscu ważne informacje dotyczące tego zagadnienia.

Wysoka jakość wykonania z wykorzystaniem sprężyn falistych zwiększa elastyczność i trwałość siedziska i płaszczyzny do spania. Tym samym zyskuje na wygodzie użytkowania.

mieszkania energooszczędne

Autor: stephen bowler
Źródło: http://www.flickr.com
Jest on zrobiony ze skóry naturalnej w złączeniu z eko-skórą. Narożnik Mateo bez trudu się rozkłada, aby na nim spać. Istnieje także możliwość zamówienia mebla w dwu wersjach: prawo oraz lewostronnej zależnie od potrzeby. Jest on dostępny w 4 barwach. Można by samodzielnie wybrać wariant nóżek. Mogą być one drewniane albo chromowane. Aby mebel długo nam służył, trzeba tuż po jego dostaniu zabezpieczyć go właściwymi substancjami oraz co jakiś czas go konserwować. Istnieje możliwość dokupienia szczególnego zestawu do czyszczenia i zabezpieczania powierzchni skórzanych. Dzięki niemu narożnik dłuższy czas zachowa własny atrakcyjny wygląd. Zestaw do czyszczenia dostępny jest w dwóch pojemnościach 250 ml i sto ml.

A warto jest dbać o meble (zobacz: łóżka retro) skórzane, ponieważ ładnie wyglądają oraz cieszą oczy wszystkich. Poza tym można na nim komfortowo się przespać.

Comments are closed.