Press "Enter" to skip to content

Najistotniejsze aspekty podczas dekoracji wnętrz. Poznaj nadzwyczajność stylu skandynawskiego

Dekoracja mieszkania nadaje mu unikalnego wyglądu. Zaledwie kilka akcesoriów może sprawić, że nasze M-3 zupełnie odmieni swoje oblicze.

Widelce bambusowe Bamboo M

Autor: house doctor
Źródło: http://www.bellemaison.pl
Jak odmienić charakter swojego mieszkania?Do zadania ozdobienia swojego M-3 możemy przystąpić samodzielnie lub wspomóc się profesjonalną dekoratorką. Kiedy zdecydujemy się na wariant nr 1, inspiracji możemy szukać w Internecie, małym ekranie czy gazetach fachowych. Wyróżniamy sporo stylów według których możemy zaaranżować nasz mieszkanie. Rozwiązania są wręcz nieograniczone – od bezpiecznego minimalizmu aż do zwariowanego etno.

Przy dekorowaniu pomieszczeń pamiętaj by nie przesadzić – przykładowo jeżeli Twoja ściana jest bardzo deseniowa, wówczas inne detale muszą być bardziej stonowane, mieć gładki deseń. Spróbuj nie gromadzić niepotrzebnych bibelotów – wzbudzają one wrażenie nieporządku i wyłącznie gromadzą kurz. Wszelkie ramki czy obrazy zawieszaj na wysokości jakiej używają muzea – ok. 1,45 cm. Nie staraj się wypełnić pomieszczenia za wszelką cenę, w ten sposób także możesz osiągnąć wrażenie zagracenia. Zapomnij o sztucznych kwiatach, chociaż wyglądają się realistycznie to jednak do wnętrza nie wniosą powiewu rześkości. Jeśli nie czujesz na siłach zabrać się aranżacji samodzielnie, zatrudnij sprawdzonego eksperta w tej dziedzinie. Aby przekonać się czy dany projektant projektant wnętrz częstochowa wnętrz będzie nam się podobał, przejrzyj jego wcześniej aranżacje zrobione dla poprzednich klientów.

Unikalne wyposażenie do Twojego domu w duchu SkandynawiiStyl skandynawski to jasne wnętrza, nieskomplikowane kształty, jeśli lubisz mieć w okół siebie przestrzeń jest to stylistyka skierowana do Ciebie. Łączy w sobie nastrojowe wnętrza z chłodem panującym w Skandynawii. Ulubione odcienie tego stylu to tony szarości, bieli czy brązu. Ta stylistyka kładzie mocny nacisk na praktyczność i naturalność. Ukochane akcesoria? To ciepłe poduszki, kapy zrobione z wełny. Jeśli zależy Ci na unikatowym wyposażeniu mieszkania, koniecznie zapoznaj się z ofertą House Doctor – . House Doctor to skandynawski producent, którego produkty odznaczają się elegancją, prostotą i perfekcyjnym wykonaniem. Z ich produktami zapoznasz się znajdując w Internecie firmy sprzedające wyposażenie tego producenta.

Comments are closed.