Press "Enter" to skip to content

Panele szklane do kuchni – zatem jak zaaranżować estetyczne oraz oryginalne, a także użyteczne wnętrze

Każda pani domu pragnie z pewnością pięknej kuchni, która będzie w sobie łączyła zarówno wygodne rozwiązania, jak też nieszablonowy wystrój i interesujące dodatki. Znakomitym pomysłem mogą być specjalne panele ze szkła zakładane między blatem roboczym, a wiszącymi nad nim meblami.Bezapelacyjną zaletą montowania w kuchni paneli ze szkła są względy praktyczne.

Praktycznie…

szkło

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Ponieważ jest to pomieszczenie, w jakim spędzamy wiele czasu, a w dodatku szybko się brudzi, jednym z głównych kryteriów, jakimi musimy się kierować podczas jego aranżowania jest łatwość w zachowaniu czystości. Ucieranie ciasta, smażenie, a także krojenie – każda ze wskazanych czynności może sprawić, iż na ścianach powstaną nieestetyczne zacieki. Zwykłe płytki teoretycznie myć łatwo, lecz trudniej z fugami. Chyba każdy, kto próbował kiedyś doczyścić te niełatwo dostępne miejsca ma świadomość, iż czynności tej poświęcić trzeba dużo czasu, aby uzyskać wymarzony efekt.

Nie poddawaj się! Namawiamy Cię, kontynuuj poszukiwania fajnych postów. Może Ci teraz udzielimy pomocy? Zapraszamy więc do naszej następnej strony.

Panele szklane do kuchni z Warszawy to rozwiązanie zdecydowanie bardziej komfortowe – gładka powierzchnia bez niechcianych fug lub zakamarków jest niebywale pomocna w zachowaniu czystości. Dodatkowo niniejsze szkło jest wytrzymałe na zniszczenia, dlatego na pewno posłuży latami (parcienaszklo.com.pl/oferta/panele-szklane).

…i estetycznie

przeszklona kuchnia

Autor: outreachr.com
Źródło: http://www.flickr.com

Innym względem, dla jakiego dobrze rozważyć założenie w kuchni paneli szklanych są przyczyny estetyczne – przecież każdy lubi przebywać w pomieszczeniach urządzonych gustownie, nawet jeśli służą one do szykowania posiłków. W nowoczesnych wnętrzach, gdzie fronty mebli są lakierowane, tradycyjne płytki mogą się nie sprawdzić. Panele ze szkła stanowią na pewno korzystniejsze rozwiązanie, ponieważ dzięki nim całe wnętrze będzie miało zagrany charakter. Dobrze też zaznaczyć, że dostawcy tego rodzaju paneli proponują bogactwo rozmaitych wzorów – przepiękne kwiaty, sceneria wielkiego miasta, trawa o kolorze soczystej zieleni, jak również… zdjęcia rodzinne klienta – to wszystko można wymarzyć sobie na ścianie w kuchni. Taki barwny akcent w kuchni z jednokolorowymi frontami nie tylko będzie fantastyczną ozdobą, ale również doda całości nietuzinkowego charakteru.

Comments are closed.