Press "Enter" to skip to content

Projekt duża umywalnia

Duża łazienka to marzenie każdego . Jeżeli jesteśmy szczęśliwymi właścicielami dużej toalety, wykreujmy w niej jedyny w swoim rodzaju nastrój, nie zapominając jednakże o funkcjonalności.

meble

Autor: Pixers
Źródło: Pixers
Duża toaleta wymaga odpowiedniego projektu, ażeby była funkcjonalna, intymna i wygodna. Funkcjonalnie zaplanowany układ umywalni będzie przesądzał o tym, czy będziemy czuć się w niej faktycznie bardzo dobrze.

Nie czekaj! Jeśli zaintrygował Cię nasz opis, to wejdź w adres tej witryny (wphw.pl/salon) i zobacz, co dla Ciebie z zaangażowaniem stworzyliśmy.

Duże umywalnie stwarzają możliwość wyraźnego podziału na dwie zony: sanitarno-kąpielową (strefa umywalki, WC i bidetu oraz zona kabiny prysznicowej a także wanny), nazywaną wilgotną jak też wypoczynkową, zwaną suchą. W trosce o wystrój umywalni i harmonizowanie ze sobą obydwu stref, w trakcie jej urządzania należy zatroszczyć się o harmonię pomiędzy przestrzenią a efektywnym wyposażeniem toalety.

moja wymarzona kuchnia

Autor: Emily May
Źródło: http://www.flickr.com
podłogi

Autor: POL-SKONE
Źródło: POL-SKONE
Duże łazienki mają miejsce na praktyczne wyposażenie. Zmieszczą się w nich również kabiny przyścienne okrągłe. Niezwykle praktyczne będzie umieszczenie w dużej umywalni dwóch umywalek, szczególnie, gdy korzysta z niej więcej osób. Dwie umywalki pomogą rozładować poranną gorączkę przed wyjściem do pracy czy szkoły. Model umywalki dobieramy kierując się głównie względami użytkowymi i estetycznymi. Jeżeli będzie ona służyła jedynie do umycia zębów oraz rąk, możemy wybrać model średniej wielkości jak też głębokości. Ponad umywalką w umywalni przeważnie wieszamy zwierciadło.

Ażeby można było komfortowo z niego skorzystać, powinno być osadzone na ruchomym przegubie, pozwalającym zmienić nachylenie. Uzupełnieniem dużego lustra musi być niewielkie, dwustronne (normalne, powiększające) lusterko na wysięgniku.

Comments are closed.