Press "Enter" to skip to content

Takie patyczki możesz wykorzystać na dużo sposobów, zarówno do jedzenia, jak także do innych zajęć

Dzieci uwielbiają jeść słodycze, bo to najprawdziwsza rozkosz dla języka. Matki chcą zrobić im przyjemność, lecz jednocześnie martwią się, czy w kupnych słodkościach nie znajduje się zbyt wiele chemii oraz konserwantów, jak też samego cukru.

Dzisiaj to już nie problem, ponieważ słodycze (kliknij) można wytwarzać w swojej kuchni. Istnieją do tego specjalne pomoce.
garnki

Autor: Didriks
Źródło: http://www.flickr.com
Lody w domowym wykonaniu
Wystarczy nabyć estetyczne patyczki do lodów by zrobić swoje własne lody. To nic skomplikowanego, gdyż w sieci można odnaleźć wiele interesujących receptur na podobne słodkości. Z pewnością będą one tak samo smakowite, jak te kupione w sklepie czy cukierni, a w dodatku będą zdrowsze, bo nie zawierają szkodliwych konserwantów i e-dodatków. Można w nich także ograniczyć dodatek cukru. Tak dobre lody to wspaniały element smakowitych biesiad przy stole, szczególnie w okresie letnim.
Lizaki dla najmłodszych w zdrowszej formie

Także lizaki mogą pochwalić się gorącym zainteresowaniem najmłodszych, lecz zazwyczaj znajdują się w nich sztuczne barwniki i okazują się bardzo słodkie. Czy takie przysmaki też można robić własnoręcznie? Naturalnie, że tak, trzeba tylko nabyć odpowiednie patyczki do lizaków – strona. Dziś bywają one sprzedawane w licznych marketach, dodatkowo w naprawdę szerokim i ciekawym asortymencie.

Dzięki temu każdy ma szansę je nabyć i wytwarzać słodycze (zobacz pozostałe wiadomości) dla siebie oraz swoich bliskich. Domowe lizaki z pewnością okażą się wyjątkowo pyszne i urzekną dzieci. A w dodatku takie patyczki można wykorzystywać także przy pracach plastycznych!

Comments are closed.