Press "Enter" to skip to content

Urozmaicenie dekorowania ścian – postaw na dowolne szablony do ścian

W malowaniu zwykle decydujemy się na jedną, góra dwie barwy, większa ilość budzi raczej co najmniej rozkojarzenie. Wielokolorowe wnętrza kojarzymy głównie z tapetami. Jednak urozmaicić pokój w kolejne kolory można nie tylko przez gotowe w całości tapety.

malowanie ścian

Autor: www.przyklejka.pro
Źródło: www.przyklejka.pro
Specjalnie dla lubiących urozmaicać dotychczasowe kolory wnętrz jest taka opcja jak szablony do ścian. Decydując się na szablony dobrze jak dysponujemy stosownym zapleczem – czyli wymalowaną ścianą. To ona będzie stanowiła kolorystyczne tło.

Czy nasz post wydaje Ci się interesujący? Chcesz zgłębić dużo treści na ten temat? Zatem kliknij tu (https://www.abimeble.pl/fotele-i-krzesla-biurowe/) i czytaj następny wątek.

Co to jest ów szablon? To po prostu duża, wymagająca wyrysowania naklejka, którą przytwierdza się trwale do ściany. W odróżnieniu od fototapety, która jest dziełem całościowym i niewiele w niej możemy zmienić, szablon malarski wymaga własnego zmysłu artystycznego i dopasowania do warunków pomieszczenia (więcej: ). Odmienne naklejki zafundujemy sobie do kuchni, inne do holu, jeszcze inne do pokoju dla dzieci. W modzie jest szczególnie ten ostatni kierunek – dzieciaki odczuwają więcej emocji z przebywania w oklejonym pomieszczeniu. Taki pokoik z fototapetami i naklejkami tworzy specyficzny mikroklimat i pozwala w bajkowy sposób bawić się przez kolejne godziny.

Szablony malarskie mogą być dowolne: od tematycznych naklejek, wizji krajobrazowych (drzewa, rośliny), po geometryczne figury (paski, koła, prostokąty). Są to zwykle dodatki maksymalnie w dwóch kolorach, więcej odcieni zwyczajnie raziłoby w oczy.

malowane dekoracje

Autor: PRAKTIKER
Źródło: PRAKTIKER

Inaczej u naszych pociech – tutaj można postawić na kilka mniejszych naklejek, na przykład ulubionych postaci animowanych.

Oczekujemy Ciebie! Zatem jesteśmy tam (https://baltic-park.com.pl/oferta-apartamenty-w-pogorzelicy.htm) – oto kolejne artykuły pełne interesujących informacji są już gotowe. Musisz jedynie najechać na link.

Na tle błękitnej lub fioletowej ściany szablony będą wyglądać fantastycznie. By nie ryzykować niepewnemu gustowi artystycznemu warto skorzystać z przygotowanych uprzednio szablonów naklejek, które są nam proponowane. Podobnie z montażem – klejenie zostawmy fachowcom, którym zrobią pomiar pokoju i nie zniweczą naszej wizji krzywym klejeniem.Kwestie estetyczne dla starszych i sposób przeżywania dla dzieci, to jeden aspekt. Drugi to faktyczna oszczędność finansowa. Decydując się na szablony do ścian, zauważmy, że większość środków… zdążyliśmy już wydać malując ściany. W zależności od rodzaju i skomplikowania naklejki ich koszt waha się od kilku do stu złotych. W większych naklejkach cena przekracza 100 złotych.

Comments are closed.