Press "Enter" to skip to content

Wykorzystanie popularnego szkła typu lacobel

Meble kuchenne nie zdołają istnieć bez blatów. Wykonane są na podłożu płyty wiórowej. Dzięki dzisiejszej technologii blaty kuchenne łączy obfite wzornictwo, wzornictwo, łatwość montażu i konserwacji z trwałością i odpornością na działanie rozlicznych czynników zewnętrznych.

Kuchnia

Autor: slemon810
Źródło: http://www.flickr.com
Blaty kuchenne (więcej tutaj – ) są wytrzymałe na znaczną ciepłotę, co zezwala na postawienie wprost na blacie talerze z gorącą strawą. Są również odporne na działanie pary wodnej, a środki do utrzymania czystości nie są w stanie nadwyrężyć ich nawierzchni.
Do kreacji ładnej, współczesnej aranżacji kuchni doskonale nadaje się szkło lacobel.

Zastosowanie takiego szkła wizualnie zwiększa obszar i przynosi niepowtarzalne przeżycie wizualne.
Szkło lacobel cieszy się wziętością nie wyłącznie ze względu na jego jakość, lecz i ogromną paletę kolorów. Lakier przykrywający powierzchnię tafli, nadaje jej wytrzymałość, także ręczy, że jej prezencja i zabarwienie razem z upływem czasu, nie ulegną przekształceniu. Farba stosowana w procesie wytwórczym jest przychylna dla środowiska. Oznacza to, że nie mieści materiałów sztucznych, również metali ciężkich, które oddziaływałyby negatywnie na środowisko.

Szkło lacobel (więcej na ten temat) jest bardzo proste w utrzymaniu higieny, ponieważ posiada jednolitą i równą nawierzchnię. Poplamienia myje się płynem do mycia szyb i wyciera do sucha.
Lacobel niezwykle łatwo się instaluje na szczególnym kleju, lub na taśmie samoprzylepnej. Szklany kaseton z lacobelu powinien byś zamontowany szczelnie, by woda ( sprawdź także stacja zmiękczająca wodę) nie przedostała się na tylną stronę.

Szkło lacobel jest atrakcyjne i zezwala na nowoczesną, minimalistyczną aranżację obszarów.
Nie posiada fug, a jego nawierzchnia jest bezbłędnie gładka, przez co jest niezwykle bezproblemowa w utrzymaniu schludności. Składanie szkła na ścianie przez wykwalifikowaną ekipę jest szybki i schludny, w przeciwieństwie do układania kafelków. Przeznaczone jest jedynie do stosowania wewnątrz budowli.
Szkło lacobel stało się niezwykle ochoczo używanym szkłem w dzisiejszych wnętrzach i ulubionym uzupełnieniem konstruktorów pomieszczeń, dlatego że jego wykorzystanie dopuszcza wielkie możliwości.