Press "Enter" to skip to content

Zostań mistrzem

Tak więc, wyraźmy to dosłownie, żadna impreza nie może obyć się bez alkoholu. Alkohol jest powszechny od imienin, poprzez komunię po urodziny. A czy ktokolwiek widział polskie wesele bez ciężkich trunków? Takie sprawy jedynie w bajkach. Wniosek jest ostatecznie taki, że nie ma w tym nic złego póki alkohol nie dominuje wydarzenia, nie staje się punktem centralnym, a uczestnicy wydarzenia nie wpadną na bezsensowny pomysł: kłótni czy sporów (to się może zakończyć nawet bójką). Pijmy kulturalnie.

drinki

Autor: Grey Goose
Źródło: Grey Goose
„Bo pić to trzeba umieć”, powiedział klasyk i zapewne miał rację.

Znajdujące się w tym serwisie informacje są według Ciebie zbyt zdawkowe? Jeżeli tak, to wejdź na stronę materac do lozka, na której zgłębisz zbliżone tematy.

Kto po alkoholu się burzy, wykłóca, zazdrości i rzuca wszystkim do gardła powinien zostać przy herbacie. Kto zaś zwraca po jednym kieliszku także powinien pić coś bezalkoholowego. Nie wszystkim bowiem procentowe trunki służą – jeden będzie cierpiał psychicznie (bądź raczej ludzie wokół), innemu cielesna męczarnia nie pozwoli napawać się z danej imprezy.

Picie alkoholu to też powinna być niezwykła chwila. Wino przykładowo lepiej wygląda na ładnej podstawce, a szampan w wiaderku z lodem. Wiaderko i szczypce do lodu są ogólnie powszechnie osiągalne, nie jest to jakiś nowobogacki okaz. Podobnie, warto ozdobić naczynia, z których pijemy – np. w jakieś ładne ozdobniki. Doskonale do tego nadają się kolorowe znaczniki do drinków. Nie tylko upiększają kieliszki, to jeszcze czynią imprezę bardziej nietuzinkową. Generalnie, różne akcesoria do alkoholu sprawdzą się dobrze na każdej imprezie (znajdź najlepsze produkty w korzystnych cenach: najlepsze akcesoria barmańskie). Każdy doceni, gdy wino będzie wyposażone w nalewak i pompkę próżniową, zapewne, jak wszyscy docenią, kiedy wódka będzie zimna, a nie ciepła.

interesującym pomysłem, aby delektować się alkoholem, a nie pić go na umór, jest także zaproponowanie interesujących, niespotykanych napojów alkoholowych. Zamiast skupiać się na jednym rodzaju można próbować różne kombinacje, różne drinki, naturalnie wszystko w rozsądnym wymiarze, gdyż nadmierne mieszanie może zakończyć się przeogromnym kacem.

Pamiętajmy też, aby obok alkoholu udostępnić przybyłym gościom syte jadło, przyrządzone równie ciekawe, co szklanki, kufle i kieliszki, smakowicie podane na talerzach, upiększone fantazyjnymi elementami, olśniewające swoją oryginalnością.

Comments are closed.