Press "Enter" to skip to content

Ciekawy sposób na zmienienie wystroju sypialni. Który pomysł może okazać się strzałem w dziesiątkę?

Myśląc nad zmienieniem czegoś w wystroju naszej sypialni najczęściej myślimy nad kupieniem nowych mebli, albo zmienieniem koloru ścian. To zdaje się nam najlogiczniejsze, natomiast może warto zastanowić się nad jeszcze jakąś rzeczą. Czymś co da nam trochę odmiany i pozwoli trochę poeksperymentować. Warto zastanowić się nad fototapetą.

Fototapety do sypialni do świetny sposób na oryginalną zmianę nastroju tego miejsca (przekonaj się). Jak chodzi o taki typ upiększania przestrzeni to mamy tu nieograniczone możliwości. Po pierwsze mowa o miejscu, w jakim można taką fototapetę umieścić. To nie musi być ściana. Można przykładowo zakryć w ten sposób obdrapaną szafę, jaka nie jest już pierwszej młodości. Taka zmiana okaże się mniej kosztowna aniżeli kupno nowej szafy. Musimy mieć świadomość, iż tego typu fototapeta nie musi być umieszczona na całej powierzchni ściany. Świetnie sprawdzi się jako interesujący dodatek albo też motyw przewodni, na fragmencie ściany. Może stworzyć ciekawy wzór za nagłówkiem łoża, albo przebiegać fantazyjnie dookoła ramy okiennej. Pomysłów jest tak wiele ile osób, jakie aranżują tą przestrzeń. Możliwości są tu nieograniczone.

fototapeta w sypialni

Autor: simon_music
Źródło: http://www.flickr.com

Tak samo nieograniczone możliwości istnieją jak chodzi o motyw, jaki możemy umieścić na takiej tapecie. Wzorów jest bardzo dużo. Różne rośliny, zabytki, zwierzaki, martwa natura, fantazyjne wzory, lub też zwyczajnie jakiś interesujący, kontrastujący z resztą wystroju kolor mieniący się metalicznie. Prócz tego jeszcze jedną kopalnią wzorów będą fototapety na zamówienie. To, iż można przesłać fotografię, albo jakiś wzór, jaki następnie zostanie umieszczony na fototapecie sprawia, iż zakres możliwości wzrasta (strona z fototapetami na zamówienie). Wiele rodziców chciałoby podziwiać na ścianie ogromne zdjęcie swojej pociechy pogodnej podczas zabawy.

Niektórzy z kolei chcą mieć okazje często przywoływać miłe wspomnienia patrząc na piękny widok, który został przez nich sfotografowany podczas urlopu w Grecji. Czemu zatem nie zlecić wykonanie tego typu zdjęcia w naprawdę dużym formacie i umieścić na ścianie. Może to być nie jedynie miłe wspomnienie, lecz także oryginalna ozdoba odróżniająca naszą przestrzeń od tych pospolitych aranżacji. Warto zdecydować się na coś nietuzinkowego oraz zmienić tym samym całkowicie tą tradycyjną do tej pory przestrzeń.

Comments are closed.