Press "Enter" to skip to content

Czy teraźniejszy artysta mógłby się sprawdzić w robieniu murali?

Ważne w każdej kampanii marketingowej, jest zaciekawienie potencjalnego odbiorcy naszą ofertą. Żeby prawidłowo sprostać zadaniu, producenci reklam zazwyczaj wykorzystują znane twarze w swoich reklamach.
We współczesnej reklamie artysta, jaki jest bardzo wielokrotnie eksploatowany, to malarz słynnych słoneczników.

Nie tylko dzieła znanego malarza są wykorzystywane w reklamach, ale również sama sylwetka malarza. Tylko głowa takiego artysty została wykorzystana przez producenta szamponu przeciwłupieżowego, aby skłonić interesantów do jego kupowania. Artystami dzisiaj można by nazywać ludzi, którzy tworzą interesujące reklamy, lub witryny internetowe reklamujące jakąkolwiek spółkę. Dzisiaj wiele miast także posiada paletę murali stworzonych przez rzeczywistych artystów. Te miasta to Gdańsk, Wrocław czy Lublin. Co rok są organizowane festiwale, na których artyści tworzą swe kolejne dzieła. Razem z festiwalem są urządzane liczne imprezy kulturalne organizowane dla ludności. Są to debaty, pokazy filmowe czy też pikniki artystyczne.
dywan

Autor: HAY
Źródło: Stereodesign.pl
Led

Autor: Dennis van Zuijlekom
Źródło: http://www.flickr.com

W wielu miejscowościach działają biura marketingowe, które kompleksowo mogą obsłużyć kampanie reklamowe tworzeniem murali. Równocześnie mogą robić to w kilku miejscach na obszarze całej Polski. Murale są wykonywane wyłącznie ręcznie i to z ogromną precyzją. Skuteczność takiej reklamy jest bardzo duża. Najczęściej murale malowane są w miejscach, gdzie każdego dnia przewija się mnóstwo osób.

Jeśli zafascynował Cię niniejszy tekst, to odwiedź www radio łazienkowe a tam oczekują na Ciebie materiały warte uwagi. Sprawdź je – będziesz bardzo zadowolony.

Jest więc gwarancja, że reklama taka zostanie zauważona przez mnóstwo potencjalnych nabywców. Przeważnie mural ma niezwykle obszerne Rozmiary, więc nie mógłby zostać niezauważony przez przykładowo pieszych.

Jakby się mogło zdawać tego typu reklama nie jest przeznaczona jedynie dla młodego klienta. Walory artystyczne, jakie ozdabiają mury zabytkowych kamienic powodują, że taka promocja może zostać reklamą uniwersalną.