Press "Enter" to skip to content

Urządź własne lokum według najnowszych trendów

W obecnych realiach, o wiele więcej młodych ludzi porywa się na kupno swojego mieszkania. Nic w tym dziwnego, coraz więcej zarabiamy, toteż chcemy być na swoim.

Lecz jeżeli czeka cię przeprowadzka, uprzednio należy właściwie zaaranżować swoje przyszłe lokum, aby żyło nam się w nim jak najlepiej.
komody

Autor: Milestone Management
Źródło: http://www.flickr.com

Podstawą aranżacji salonu, widoczną przede wszystkim po zapadnięciu zmroku, będzie oświetlenie. Nic nie zapewnia bowiem tak dobrego klimatu wnętrzu, co lekko świecąca się lampa Mantra, marka będąca liderem na lokalnym rynku, proponuje dekorację salonu w stylu amerykańskim. Zamiast pojedynczego, mocnego źródła światła, należy umieścić kilka subtelniejszych. Wówczas przyda nam się lampa podłogowa, usytuowana obok kompletu wypoczynkowego. Natomiast na niższym meblu, przykładowo na komodzie, dobrze wyglądać będzie mała lampka. Do tego jeszcze kinkiet kinkiet nad lustro nad telewizorem i całą aranżację mamy skończoną. Ne istotne w jakim stylu niezbędna jest ci lampa Mantra posiada całą gamę ciekawych produktów.
Kolejnym, ważnym pomieszczeniem w naszym mieszkaniu jest łazienka, w której udekorowaniu pomoże nam ceramika Kerasan. Marka ta już od wielu lat trudni się produkowaniem armatury sanitarnej w doskonałej jakości i ciekawych aranżacjach. Wybór odpowiednich dodatków do łazienki zależny jest od metrażu, którym dysponujemy. Jeśli jest to niewielki pokój, możemy zastosować typowe rozwiązanie – prysznic, umywalka, sedes. Jeśli mamy nieco więcej miejsca, należy zainstalować wannę z wbudowaną kabiną prysznicową – wtedy będziemy posiadali 2 w 1. Ceramika Kerasan ma w katalogu również bidety.

Jeśli pragniesz w swoim mieszkaniu posiadać artykuły najwyższej jakości, wybierz firmę Mantra w sprawie lamp a Kerasan do łazienki. Wówczas będziesz mógł wybierać pośród setek różnych rodzajów lamp a także armatury łazienkowej.