Press "Enter" to skip to content

Wanny do kąpieli z dyszami

wanny z hydromasażem

Masaż wodny zalecany jest w szczególności w schorzeniach układu mięśniowego i krążenia, pomaga też w niedomaganiach kostnych i w chorobach reumatycznych.Ponadto, taka kąpiel zbawiennie wpływa na formę skóry i układu krwionośnego. Mechanizm działania wanny z hydromasażem nie jest nazbyt wymyślny.

jacuzzi

Autor: Bill Wilson
Źródło: http://www.flickr.com
Boki i spód wanny zaopatrzone są w specyficzne dysze, zasilane prądem. Ich działanie polega na wyzwalaniu szeregów malutkich pęcherzyków powietrza także mocnych strug wody. Ten masaż uspokaja i odprężą, co jest istotne po ciężkim dniu. Częsta kąpiel w wannie z hydromasażem możliwa jest w jakimkolwiek wieku, jednakże ludziom starszym, paniom w ciąży, a również osobom chorym na serce i cukrzycę zaleca się konsultację z lekarzem. Wanny z hydromasażem za zadanie stawiają sobie nie tylko sprawianie przyjemności (zobacz). Ich rola prozdrowotna jest przekonująca i znana od wieków.

Jeśli chodzi o ukształtowanie i wyposażenie tych wanien, producenci prześcigają się w pomysłach.

Zachęcamy – naciśnij tutaj dywan z owczej skóry i przenieś się na inną naszą witrynę. Tam oczekują na Ciebie nowe i fachowe wiadomości.

Jest to przydatne dla użytkowników, bo mają w czym wybierać. Niezależnie od tego, czy nabywca ma małą, czy ogromną łazienkę, do każdej z nich znajdzie wannę z hydromasażem.

Producenci oferują wanny prostokątne, koliste, regularne i asymetryczne, prawe lub lewe, co upraszcza dostosowanie do konkretnego miejsca w łazience.Dobór wanny z hydromasażem do małej łazienki jest trudniejszy, nastręcza więcej uwagi. Jest możliwość również zamówić wannę w dowolnym układzie, dostosowanym do własnej łazienki (WWW). Taka wanna będzie jednak sporo droższa od tradycyjnej.

wanna

Autor: mixtureusa
Źródło: http://www.flickr.com
Instalację wanny trzeba polecić zawodowcom. Osoba, jaka posiada odpowiednie uprawnienia elektryczne zrobi to fachowo i bez ryzyka. Niezwykle istotne jest skrupulatne wypoziomowanie i odpowiednie odseparowanie wanny od ściany, bowiem wanna z hydromasażem łagodnie drga. Zapobiega to odkształcaniu wanny, albo murów. Wanny z hydromasażem nastręczają nadzwyczajnej troski przy utrzymaniu higieny i dezynfekcji. Aby to urządzenie długo i odpowiednio służyło posiadaczowi, nie może zapominać o tym.

Comments are closed.