Press "Enter" to skip to content

Czysta i praktyczna kuchnia

Kuchnia jest sercem każdego domu. To przestrzeń, w której przy wspólnych posiłkach obcujemy z naszymi bliskimi lub przyjaciółmi, razem przyrządzamy smakowite dania czy zwołujemy rodzinne narady. W związku z tym żadne z innych pomieszczeń w domu czy mieszkaniu nie potrzebuje tak pełnego inwencji zaprojektowania, co kuchnia. Dotyczy to nie tylko samych mebli, ale także tego, co kryje ich wyposażenie.

kuchnia

Autor: MEGA MEBLE
Źródło: MEGA MEBLE
Systemy wyposażenia mebli kuchennych pozwalają na zaplanowanie i zagospodarowanie wnętrza szuflad zgodnie z indywidualnymi potrzebami użytkownika. Począwszy od sztućców, akcesoriów kuchennych, produktów żywnościowych poprzez blendery, miksery, patelnie, zastawę, skrzynki z napojami aż po środki czyszczące. Organizacja wewnętrzna do szuflad daje nam pełen wgląd w zawartość szuflady, pozwala użytkownikowi na zagospodarowanie każdego centymetra w szafkach kuchennych oraz, przyczynia się do utrzymania idealnego porządku.

Podoba Ci się tego rodzaju materiał? Jeżeli tak, to zanim wyłączysz komputer, kliknij najpierw ten link – ta witryna apdmarket.pl również z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Jeśli jesteśmy posiadaczami większej kuchni, możemy zakupić kilka koszy do segregacji, np. na papier, szkło i plastik. Bardziej funkcjonalnym rozwiązaniem jest jednak zamontowanie kosza cargo w dolnych szafkach kuchennych. Odpowiednio dobrany kosz, dopasowany do szafki i ilości wytwarzanych odpadów, potrafi w dużej mierze ułatwić pracę w kuchni i sensowne segregowanie.

W sprzedaży znajdziemy systemy sortowników, które szybko i bezproblemowo zamontujemy w szafkach wszelakich szerokości i wysokości.

cargo

Autor: mm-kuchnia.pl

W ofercie sklepów widnieją proste modele na jeden lub dwa rodzaje odpadków, bardziej rozbudowane z czterema pojemnikami, oraz filtrami zapobiegającymi wydostawaniu się przykrych woni. Kosze zazwyczaj są montowane do spodu szafki na ruchomym stelażu z prowadnicami rolkowymi. Kosz kosze do szafek jest poręczny więc i bardzo wygodny w użytkowaniu. Takie rozwiązania to obecnie standard w kuchniach, a co istotne – z ich montażem poradzi sobie większość z nas. Kosze cargo przypominają standardowe szuflady, lecz różnica polega na tym, że w momencie wysuwania kosza, ukazuje się pełna zawartość szafki. Na skutek tego mamy łatwy dostęp do koszy, zwłaszcza tych schowanych w głębi mebla. W prosty, łatwy i schludny sposób żyjemy w stylu Eko. Bądźmy Eko, to nic nie kosztuje.

Comments are closed.