Press "Enter" to skip to content

Pisuary o kształcie okręgu – a więc, jak bardzo kwota za jakąś rzecz może zaskoczyć?

Toaleta jest niezbędnym elementem dosłownie każdego domu czy też mieszkania. W każdej z nich, obojętnie jakiej, odnajdziemy pojedynczą podstawową rzecz – czyli sedes. Jednakże jeśli w domu żyją sami faceci, coraz częściej można w niej napotkać jeszcze jeden element, który to jeszcze do nie tak dawna spotkać można było przede wszystkim w szaletach publicznych.

Fototapety, salon

Autor: art.widi.pl
Źródło: http://art.widi.pl
Każdy kto widział publiczne toalety wie, że damska i męska odróżnia się jedynie jednym elementem – poza nieodłącznymi kabinami, w męskim znajdziemy również tak zwane pisuary.

Czy spodobał Ci się opisywany materiał? Jeśli tak, to przeczytaj poza tym szczegóły w serwisie drzwi wejściowe wrocław, ponieważ one także mogą być dla Ciebie bardzo wartościowe.

Mają one przeróżne postacie, lecz nas dziś interesuje pisuar koło, który to wbrew pozorom strasznie zaskakuje po przyjrzeniu się jego ofert w sieci. Pisuary o tym kształcie są dość specyficzne i posiadają bardzo różne sposoby spłukiwania, łącznie z opcją w pełni zautomatyzowaną. Wydawać by się mogło, że tego rodzaju sprzęt kosztuje niezbyt wiele, a przynajmniej mniejsza sumę aniżeli standardowy sedes. Prawda jednakże może po zaskakiwać, zwłaszcza jeżeli spojrzymy na te lepsze modele.

Zaciekawił Cię ten tekst? Jeśli tak, to bez wahania sprawdź też ten odnośnik. Inne tego typu informacje zobaczysz również tutaj płytki gresowe do wewnątrz.

Zwykle jest tak, iż im coś jest bardziej zaawansowane, ma więcej możliwości jest bardziej drogie – spoglądając na to sedes powinien bić na głowę pisuary, jednakże prawda jest inna.

Minimalną ceną za pisuar o kształcie okręgu jest przynajmniej 100 złotych, podczas kiedy najtańszy sedes wynosi nawet jeszcze mniej – górna granica ceny pisuarów tego konkretnego rodzaju jednak potrafi naprawdę zwalić z nóg, albowiem pojedyncza sztuka może wynieść nawet i ponad 1500 złotych, a z dodatkami do niego nawet i do pięciuset złotych więcej. Zakupić je możemy bez żadnego problemu w sieci, gdzie odnajdziemy wszystkie dostępne obecnie modele.

Comments are closed.