Press "Enter" to skip to content

Szafki do przechowywania obuwia

Przedpokój jest wizytówką domu i należy go potraktować z równą starannością jak pozostałe wnętrza. Korytarz nie musi być mroczny, ani banalny. Prócz tego, że porządne, musi być to przede wszystkim funkcjonalne wnętrze.

Przedpokój, który zachwyca

Autor: Komandor
Źródło: Komandor
Wygodę i efektowny wystrój zagwarantują meble do korytarza, szafy, wieszaki i szafki na buty (komody na buty w sklepie topeshop).klikaj zarządzanie nieruchomościami zarządzanie nieruchomościamiTworzenie przedpokoju powinno się jednakże zacząć od dostosowania barw ścian. Posadzka w przedpokoju musi być odporna na ścieranie. Sprawdzą się panele laminowane o wysokiej klasie ścieralności, albo glazura o stosownej ścieralności.

Zaciekawiony tematem? Czytaj o nim znacznie więcej. Dlatego użyj adresu (www.elektryczne.eu/), jaki przekieruje Cię na serwis! Zachęcamy!

Efektowny wizerunek przedpokoju jest zależny nie jedynie od tego jakie szafy i szafki na buty kupujemy, lecz od tego jak je rozlokujemy. Podczas wystroju przedpokoju powinno się zadbać także o oświetlenie.

Za pomocą paru kinkietów stosownie rozmieszczonych jest możliwość uwydatnić miejsca bardziej ciekawe, albo schować mniej efektowne. Powinno się w aranżacji zagospodarować także lustra. Powiększą przedpokój o odbitą przestrzeń i rozjaśnią wnętrze. Lustrzane drzwi szafy w przedpokoju sprawią, że stanie się niewidoczna. Za to przedpokój będzie wyglądał dwa razy większy. Jeśli układ korytarza i układ drzwi uniemożliwia pobudowanie szafy, jest możliwość ją umieścić w innym pomieszczeniu, a w korytarzu starczą szafki na buty, efektowne półki, czy ściany upiększone kwiatami. Kiedy korytarz jest mały, liczy się każdy kawałek. Można zagospodarować przestrzeń pod stropem i powiesić w tamtym miejscu lekkie półki na pudła i kuferki.

eleganckie półbuty

Autor: SPERA.de Designerschuhe, Taschen und Accessoires
Źródło: http://www.flickr.com
Wielkim wyzwaniem jest wykorzystanie wąskiego przedpokoju. Ściany powinny mieć w takim przypadku jasny kolor. Na podłodze można położyć dywanik w kolorowe pasy poprzeczne, które wizualnie poszerzą przedpokój. W takim korytarzu sprawdzą się szafy zamówione na wymiar na długości jednej ściany, najlepiej z przesuwnymi drzwiami. Można w niej złożyć nie tylko rzeczy, lecz również odkurzacz, walizki. Spora szafa może także pełnić rolę szafki na buty. Maleńki korytarz uratują zamontowane lustra. Każdy korytarz jest możliwość zaaranżować tak, żeby własnym designem zapraszał przychodzące osoby. Należy pamiętać, że pierwsze wrażenie jest najistotniejsze.

Comments are closed.