Press "Enter" to skip to content

Marka Gerlach – prostota miarą skuteczności

dużo ludzi poszukuje możliwości mających ułatwiać codzienne prace kuchenne. Marka Gerlach proponuje noże skracające czas spędzony w trakcie domowych czynności, poprzez produkcję praktycznego sprzętu kuchennego.

Zestaw noży kuchennych

Autor: kleuske
Źródło: http://www.flickr.com
Dobrym przykładem jest Gerlach zestaw noży w bloku 5 szt 991A o unikalnych ostrzach.

Sądzisz, że wymienione informacje są absorbujące? Doskonale, zatem z pewnością szczegóły tu drzwi całoszklane umieszczone także Cię zaciekawią.

Ten nowoczesny zestaw będzie idealny nie tylko dla amatorów ale i dla profesjonalistów. Poprzez wykonanie rękojeściz bardziej odpornych niż surowiec drewniany materiałów jakim jest sztuczny ABS ostrza są wytrzymalsze a nóż pewniej leży w rękach. Oznaczenia na trzonach służą kucharzowi w dostosowaniu idealnego ostrza do właściwej pracy: każde ostrze w kolekcji posiada swoje zastosowanie, inny nóż wykorzystamy krojąc warzywa, a inny podczas siekania potraw mięsnych.

Gerlach cechuje nowa kolorystyka łącząca materiały o eleganckim wyglądzie, czemu towarzyszy niezrównana do tej pory trwałość materiałów.

Zobacz więcej detali, a poznasz dodatkowe treści, które z pewnością także Cię zainteresują. Nie czekaj więc i użyj serwisu (https://stefpolcleaning.pl/cennik-pranie-dywanow/)!

Rękojeść została wyprodukowana z egzotycznego drewna, co powoduje świetne akcenty wizualne w postaci słojów przechodzących wzdłuż rączki. Stal nierdzewna daje pewność – i co istotne – długotrwałość produktu, a wygląd naturalnego drewna stanowi ciekawy wygląd: połączenie klasyki z nowoczesnością. Zestaw zawiera pięć wielozadaniowych, niezniszczalnych ostrzy kuchennych z różnorodnym zastosowaniem oznaczonym na rękojeści.

GERLACH patelnia ceramiczna Harmony 28cm (oferty w jest to patelnia, która łączy w sobie funkcjonalność z ciekawym designem. Skonstruowano ją z myślą o eksploatowaniu jak najmniejszej ilości energii cieplnej w taki sposób, by ekonomiczność użytkowa była jak największa. Wyjątkowe dno z teflonu uniemożliwia przyklejanie produktów co sprawia, że codzienna kuchenna krzątanina jest przyjemnością.

Comments are closed.