Press "Enter" to skip to content

Dobre rady dotyczące łazienki, wanna czy prysznic

Gdy urządzamy łazienkę mamy wiele niewiadomych. Zastanawiamy się nad tym, jakie kafelki będą najlepsze. Myślimy o tym, który rodzaj grzejnika wybrać, zastanawiamy się nad tym czy zmieści nam się pralka i czy lepsza okaże się wanna czy jednak prysznic. Nie za każdym razem uda nam się samodzielnie podjąć decyzję, z tego powodu tak ważne są dla nas porady łazienkowe. A kto może udzielać tego typu porad?

znajdź nowe inspiracje

Autor: brett jordan
Źródło: http://www.flickr.com
Możemy poprzeglądać strony internetowe dotyczące wystroju wnętrz, na pewno odnajdziemy tam informacje, które pozwolą nam zauważyć jakieś reguły, jeżeli mowa aranżowaniu mieszkania w tym też łazienki. Można też wziąć pod uwagę dekoratora wnętrz, który powie nam, co okaże się lepsze, tj. z których opcji najsensowniej skorzystać w danej łazience. Możemy zapytać znajomego, który posiada dyg do aranżacji wnętrz.

Oczywiście samodzielnie też mamy świadomość, co jest dla nas idealne i mniej więcej swoją wizję można po prostu dopasować do warunków konkretnego pokoju łazienkowego, czyli do jego rozmiarów oraz do naszych materialnych możliwości. Każdy, kto organizował wnętrze łazienki dobrze wie, co jest największym dylematem. Zastanawiamy się nad tym, co okaże się lepsze wanna czy prysznic (warto przeczytać)? Kwestia ta jest tak samo trudna jak pytanie, co było pierwsze jajko czy kura. W sumie nie ma jednej odpowiedzi. Część osób wybierze wannę, bo nie wyobrażają sobie jej nie mieć. Inni nie są w stanie wyobrazić sobie, żeby nie było prysznica.

Z tego powodu jedni mają wannę a pozostali prysznic. Są też tacy, którzy mają dwa w jednym, albo posiadają i wannę i prysznic osobno. Owe dwa w jednym obecnie jest realne i wygląda to rzeczywiście spoko. Najważniejsze jest jednak to jak duża jest nasza łazienka ( syfon klik klak ) i czy musimy mieć w niej również wc, czy chcemy wstawić do niej pralkę, czy może w łazience mają być jedynie dwie umywalki i wanna. Wszystko to bardzo indywidualna sprawa. Z tego powodu nie da się stwierdzić, że lepsza okaże się wanna lub, że lepszy będzie prysznic. Jeśli mamy małe dzieci w domu to praktyczniej żeby była wanna, ale jeżeli w domu są sami dorośli to prysznic (zobacz kabina prysznicowa) będzie sensowniejszą opcją. Tak, więc po prostu sami musimy się dobrze zastanowić zanim wybierzemy wannę lub prysznic, a pamiętajmy, że pośród wanien i pryszniców również nam sporo czasu zejdzie na sam wybór, bo jest ich bardzo wiele.

Comments are closed.