Czysta i praktyczna kuchnia

Czysta i praktyczna kuchnia

Kuchnia jest sercem każdego domu. To przestrzeń, w której przy wspólnych posiłkach obcujemy z naszymi bliskimi lub przyjaciółmi, razem przyrządzamy smakowite dania czy zwołujemy rodzinne narady. W związku z tym żadne z innych pomieszczeń w domu czy mieszkaniu nie potrzebuje tak pełnego inwencji zaprojektowania, co kuchnia. Dotyczy to nie tylko samych mebli, ale także tego, co kryje ich wyposażenie.

kuchnia

Autor: MEGA MEBLE
Źródło: MEGA MEBLE
Systemy wyposażenia mebli kuchennych pozwalają na zaplanowanie i zagospodarowanie wnętrza szuflad zgodnie z indywidualnymi potrzebami użytkownika. Począwszy od sztućców, akcesoriów kuchennych, produktów żywnościowych poprzez blendery, miksery, patelnie, zastawę, skrzynki z napojami aż po środki czyszczące (odkryj więcej). Organizacja wewnętrzna do szuflad daje nam pełen wgląd w zawartość szuflady, pozwala użytkownikowi na zagospodarowanie każdego centymetra w szafkach kuchennych oraz, przyczynia się do utrzymania idealnego porządku.

Jeśli jesteśmy posiadaczami większej kuchni, możemy zakupić kilka koszy do segregacji, np. na papier, szkło i plastik. Bardziej funkcjonalnym rozwiązaniem jest jednak zamontowanie kosza cargo w dolnych szafkach kuchennych. Odpowiednio dobrany kosz, dopasowany do szafki i ilości wytwarzanych odpadów, potrafi w dużej mierze ułatwić pracę w kuchni i sensowne segregowanie.

W sprzedaży znajdziemy systemy sortowników, które szybko i bezproblemowo zamontujemy w szafkach wszelakich szerokości i wysokości.

cargo

Autor: mm-kuchnia.pl

W ofercie sklepów widnieją proste modele na jeden lub dwa rodzaje odpadków, bardziej rozbudowane z czterema pojemnikami, oraz filtrami zapobiegającymi wydostawaniu się przykrych woni. Kosze zazwyczaj są montowane do spodu szafki na ruchomym stelażu z prowadnicami rolkowymi. Kosz jest poręczny więc i bardzo wygodny w użytkowaniu. Takie rozwiązania to obecnie standard w kuchniach, a co istotne – z ich montażem poradzi sobie większość z nas. Kosze cargo przypominają standardowe szuflady, lecz różnica polega na tym, że w momencie wysuwania kosza, ukazuje się pełna zawartość szafki. Na skutek tego mamy łatwy dostęp do koszy, zwłaszcza tych schowanych w głębi mebla. W prosty, łatwy i schludny sposób żyjemy w stylu Eko. Bądźmy Eko, to nic nie kosztuje.

Similar Posts
Dobre oraz sprawdzone metody na aranżacje pomieszczeń z wykorzystaniem fototapety do kuchni
Dobre oraz sprawdzone metody na aranżacje pomieszczeń z wykorzystaniem fototapety do kuchni
Design jest teraz ważny dla większości klientów. Każdej osobie zależy bowiem czasem, aby lokum prezentowało sobą autentyczny styl. ...
Dla kogo kuchnie na wymiar to idealne rozwiązanie i jak się takie meble robi?
Dla kogo kuchnie na wymiar to idealne rozwiązanie i jak się takie meble robi?
Każdy raz na pewien czas zamierza wykonać w swym domu mniejszy lub większy remont. Przykładowo pomieszczenie kuchenne to przecież...
Aranżacja pomieszczeń – sprzęty indyjskie i kolonialne
Aranżacja pomieszczeń – sprzęty indyjskie i kolonialne
Zastosowanie naturalnych materiałów we wnętrzach jest nie wyłącznie wyjątkowo modnym, lecz też gustownym wyjściem, które wprowadzi do wszelkiego mieszkanka...