Tag: drewno

drewno

Wybieramy stylowe schody do stylistyki aranżacji

Wybieramy stylowe schody  do stylistyki aranżacji

Schody to niezwykle ważny element domu. Dzięki nim można wejść na inne piętra. Nierzadko widuje się schody na klatkach schodowych w domach wielorodzinnych, w których mieści się dużo osobnych lokali. Wówczas takie schody są ogólnodostępne i korzystają z nich wszyscy mieszkańcy. Dlatego muszą być możliwie solidne i wytrzymałe.... Read More »

Wyposażenie kuchni – które rozwiązania są teraz najbardziej modne i zapewniają zadowalający efekt?

Wyposażenie kuchni – które rozwiązania są teraz najbardziej modne i zapewniają zadowalający efekt?

Kuchnia jest kategorycznie jednym z najważniejszych pomieszczeń w każdym mieszkaniu. Dziś, popularne są kuchnie w aneksie, a więc połączone z salonem, co pozwala na świetne wykorzystanie otrzymanej przestrzeni. Jednak, jednocześnie kuchnia została wystawiona na widok przyjmowanych gości, musi więc zostać odpowiednio urządzona. Powinna stać się kompilacją atrakcyjności i funkcjonalności, a jednocześnie zostać sprytnie zagospodarowana, ponieważ polskie kuchnie najczęściej są niewielkie. Które rozwiązania są dziś najbardziej popularne?
Przede wszystkim, dalej królują wszelkiego rodzaju kafelki.... Read More »

Parkiet dębowy gwarantuje bardzo dobrą jakość i prezencję podłoża

Parkiet dębowy gwarantuje bardzo dobrą jakość i prezencję podłoża

Deska jesionowa, uznawana jest za najtwardszą i najbardziej wyrazistą, dlatego że słoje znajdujące się na tym drewnie, są dosyć spore i to dodaje im wyjątkowej prezencji. Aktualnie znacznie częściej wykorzystuje się taki typ drewna do produkcji parkietów, ponieważ jest ono bardzo odporne na rozmaite oddziaływania zewnętrzne, ale również dzięki swej twardości nie ulega różnym deformacjom, jakie mogą prowadzić do uszkodzenia wybranych klepek parkietu. Parkiet wyprodukowany z jesionu, wliczany jest do najlepszych, ale cena nie różni się od pozostałych rodzajów parkietu, co niewątpliwie jest ogromnym... Read More »

rola drzewa w wystroju wnętrz

rola drzewa w wystroju wnętrz

To jak zaaranżujemy nasze mieszkanie jest zależne od bardzo wielu elementów. Jednym z nich jest bez wątpienia panująca moda. Wielu marzy o super nowoczesnych wnętrzach. Oczywiście niezmiernie ważne są także upodobania, które posiadamy. Często bardzo trudno jest je zmienić lub też skorygować. Dlatego też bardzo często wybieramy projekty wnętrz mieszkań jak również i domów, które będą z nimi w pełni zgodne. Dosyć często w różnego rodzaju projektach stosowane jest... Read More »

Next Page »