Tag: drewno

drewno

Jak dobrać dobre listwy do podłogi, które dobrze wyglądają i spełniają swoje funkcje

Jak dobrać dobre listwy do podłogi, które dobrze wyglądają i spełniają swoje funkcje

W czasie wykańczania domu, jednym z ważniejszych elementów jest podłoga. Jeżeli zdecydowaliśmy się na przykład na panele, konieczne jest też przymocowanie odpowiednich listew przypodłogowych. Listwy przypodłogowe nie tylko są niezwykle istotne ze względów estetycznych, ale również mogą spełnić inne funkcje. Możemy przykładowo ukryć za nimi różne przewody elektryczne, które trzeba przeprowadzić przez całe... Read More »

Parkiet dębowy gwarantuje bardzo dobrą jakość i prezencję podłoża

Parkiet dębowy gwarantuje bardzo dobrą jakość i prezencję podłoża

Deska jesionowa, zalicza się do najtwardszy i najbardziej wyrazistych, ponieważ słoje znajdujące się na tym drewnie, są dosyć spore i to nadaje im wyjątkowej prezencji. Aktualnie coraz częściej preferuje się taki rodzaj drewna do produkcji parkietów, ponieważ jest ono wyjątkowo wytrzymałe na różne oddziaływania zewnętrzne, jak również poprzez swą twardość nie ulega różnym deformacjom, które mogłyby doprowadzić do pęknięcia wybranych klepek parkietu. Parkiet wykonany z jesionu, wliczany jest do najsolidniejszych, jednak cena nie odbiega od innych typów parkietu, co z pewnością jest ogromnym... Read More »

Wybieramy stylowe schody do stylistyki aranżacji

Wybieramy stylowe schody  do stylistyki aranżacji

Schody to niezwykle ważny element pomieszczeń. Dzięki schodom można dostać się na inne poziomy. Często widuje się ten element na klatkach schodowych w kamienicach, gdzie jest wiele pojedynczych lokali. Wówczas takie schody są ogólnodostępne i używają ich wszyscy mieszkańcy. Dlatego muszą być jak najsolidniejsze i wytrzymałe.... Read More »

Wytworność o posmaku pomarańczy

Wytworność o posmaku pomarańczy

Meble - obiekty bez których nie da się normalnie funkcjonować. Wydawało by się zwyczajne przedmioty użytkowe. Ot - stolik, krzesełko, półka na książki, banalne łoże lub stolik kuchenny - niemniej jednak nadają wnętrzom oryginalny styl.... Read More »

Next Page »