Tag: drewno

drewno

Jak dobrać dobre listwy do podłogi, które dobrze wyglądają i spełniają swoje funkcje

Jak dobrać dobre listwy do podłogi, które dobrze wyglądają i spełniają swoje funkcje

Podczas wykańczania mieszkania, jednym z ważniejszych elementów jest podłoga. Kiedy zdecydowaliśmy się przykładowo na panele, konieczne jest także zamontowanie odpowiednich listew przy podłodze. Listwy przypodłogowe nie tylko są bardzo istotne ze względów estetycznych, ale także mogą spełniać inne funkcje. Możemy na przykład schować za nimi różne przewody elektryczne, które trzeba przeprowadzić przez całe... Read More »

Atrakcyjne schody z drewna w każdym domu.

Atrakcyjne schody z drewna w każdym domu.

Dziś u nas w domach potrzebujemy trwałych i dobrze wyglądających rozwiązań. Nie zadowalamy się połowicznymi rozwiązaniami. Dawniej może i było trzeba wybrać między funkcjonalnością a ładnym wyglądem, dziś już nie trzeba dokonywać tego typu wyboru. Na szczęście połączone zostały te dwie najważniejsze funkcje. Na dodatek można wybrać egzotyczne rozwiązania.... Read More »

Parkiet dębowy gwarantuje bardzo dobrą jakość i prezencję podłoża

Parkiet dębowy gwarantuje bardzo dobrą jakość i prezencję podłoża

Deska jesionowa, zalicza się do najtwardszy i najbardziej wyrazistych, ponieważ słoje znajdujące się na tym drewnie, są dosyć spore i to nadaje im wyjątkowej prezencji. Aktualnie coraz częściej preferuje się taki rodzaj drewna do produkcji parkietów, ponieważ jest ono wyjątkowo wytrzymałe na różne oddziaływania zewnętrzne, jak również poprzez swą twardość nie ulega różnym deformacjom, które mogłyby doprowadzić do pęknięcia wybranych klepek parkietu. Parkiet wykonany z jesionu, wliczany jest do najsolidniejszych, jednak cena nie odbiega od innych typów parkietu, co z pewnością jest ogromnym... Read More »

Wybieramy stylowe schody do stylistyki aranżacji

Wybieramy stylowe schody  do stylistyki aranżacji

Schody to niezwykle ważny element pomieszczeń. Dzięki schodom można dostać się na inne poziomy. Często widuje się ten element na klatkach schodowych w kamienicach, gdzie jest wiele pojedynczych lokali. Wówczas takie schody są ogólnodostępne i używają ich wszyscy mieszkańcy. Dlatego muszą być jak najsolidniejsze i wytrzymałe.... Read More »

Next Page »