Tag: drewno

drewno

Wybieramy stylowe schody do stylistyki aranżacji

Wybieramy stylowe schody  do stylistyki aranżacji

Schody to niezwykle ważny element wnętrz. Dzięki schodom można dostać się na wyższe piętra. Niejednokrotnie widuje się schody na klatkach schodowych w kamienicach, gdzie występuje dużo pojedynczych lokali. Wówczas takie schody są ogólnodostępne i używają ich wszyscy lokatorzy. Dlatego powinny być możliwie solidne i wytrzymałe.... Read More »

Parkiet dębowy gwarantuje bardzo dobrą jakość i prezencję podłoża

Parkiet dębowy gwarantuje bardzo dobrą jakość i prezencję podłoża

Deska jesionowa, uznawana jest za najtwardszą i najbardziej wyrazistą, gdyż słoje przejawiające się na tym drewnie, są stosunkowo duże i to dodaje im wyjątkowej estetyki. Obecnie coraz częściej preferuje się taki typ drewna do wykonywania parkietów, dlatego że jest ono zaskakująco wytrzymałe na rozmaite oddziaływania zewnętrzne, ale również poprzez swą twardość nie ulega różnym deformacjom, które mogłyby prowadzić do uszkodzenia wybranych klepek parkietu. Parkiet wykonany z jesionu, jest zaliczany do najlepszych, ale cena nie odbiega od pozostałych typów parkietu, co na pewno jest ogromnym... Read More »

rola drzewa w wystroju wnętrz

rola drzewa w wystroju wnętrz

To jak zaaranżujemy nasze mieszkanie jest zależne od bardzo wielu elementów. Jednym z nich jest bez wątpienia panująca moda. Wielu marzy o super nowoczesnych wnętrzach. Oczywiście niezmiernie ważne są także upodobania, które posiadamy. Często bardzo trudno jest je zmienić lub też skorygować. Dlatego też bardzo często wybieramy projekty wnętrz mieszkań jak również i domów, które będą z nimi w pełni zgodne. Dosyć często w różnego rodzaju projektach stosowane jest... Read More »

Łazienka idealna, czyli o czym trzeba koniecznie nie zapominać w trakcie jej aranżacji

Łazienka idealna, czyli o czym trzeba koniecznie nie zapominać w trakcie jej aranżacji

Łazienka to dość istotne wnętrze w każdymdomu. Panuje w niej większa niż gdzie indziej wilgotność powietrza. To w niej się myjemy, a ogrom ludzi też zażywa relaksu. Warto więc mocno przyłożyć się do jej urządzenia. O czym należy pamiętać? Co tak naprawdę się liczy? Chcąc zagospodarować to wnętrze, najczęściej jesteśmy nastawieni na wyborze podanych... Read More »

Next Page »