Tag: garnek

garnek

Bezpieczny piekarnik

Bezpieczny piekarnik

Modne stało się pitraszenie w najpopularniejszych telewizjach. W głównym paśmie nadawania czcigodne miejsce zajęły programy kucharskie. Gwiazdami są szefowie kuchni renomowanych restauracji. Gotują oni w rozmaitych plenerach, a to skansen wioski lubelskiej, a to egzotyczne kraje. Gdzie by nie był kuchmistrz przy przygotowywaniu potraw snuje gawędy na temat miejsca w którym się znalazł, jego obyczajów kucharskich bądź też - jeśli tłem jest atelier telewizyjne czy odmienne pomieszczenie - rozwodzi się na temat pozytywów zdrowej kuchni, całość przeplatając wytycznymi zrealizowania konkretnej potrawy. Nic zatem dziwnego że gremialnie rzucił się naród do pitraszenia. Aspiracją wielu z nas jest podanie na spotkaniach rodzinnych nowych potraw.... Read More »

Czasem warto mieć coś wyjątkowego

Czasem warto mieć coś wyjątkowego

Są takie akcesoria w mieszkaniu, bez których po prostu nie będziemy w stanie się poruszać, gdyż nie będziemy mieli szansy się niczego napić, albo ma możliwość się okazać, że nie będziemy mogli wykonać własnego ukochanego posiłku, gdyż nie będziemy posiadali właściwego garnka. Lecz są również oraz takie elementy, bez których możemy się obejść, można coś wykonać, jednak ich posiadanie sprawi, że wszystko pójdzie lepiej oraz będzie się prezentowało dużo bardziej... Read More »

Zestawy naczyń firmy Tefal

Zestawy naczyń firmy Tefal

Żeby zjadać smacznie, trzeba dobrze ugotować. A gotowanie jest sztuką. Każdy może się tego nauczyć, lecz warto również pomyśleć o ułatwieniach, jakie niosą ze sobą wysokie jakościowo patelnie i garnki, z jakich na co dzień się korzysta w kuchni. Od dziesięcioleci w sprzedaży są dostępne wyroby renomowanych firm o długich tradycjach, których wyroby zapewniają najwyższą jakość gotowania potraw. Wśród liderów od lat wymieniana jest firma Cefal, ze swoimi metalowymi garnkami oraz trochę młodszą linią naczyń z odłączanymi... Read More »