Tag: garnek

garnek

Bezpieczny piekarnik

Bezpieczny piekarnik

Kultowe stało się pitraszenie w najpopularniejszych stacjach telewizyjnych. W podstawowym paśmie nadawania czcigodne miejsce zajęły audycje kulinarne. Gwiazdami są szefowie patelni najlepszych restauracji. Pitraszą oni w przeróżnych plenerach, a to skansen wioski lubelskiej, a to egzotyczne kraje. Gdzie by nie był kuchmistrz przy przygotowaniu dań snuje opowieści na temat miejsca w którym się znalazł, jego ceremoniałów kucharskich bądź - jeśli tłem jest studio telewizyjne lub inne pomieszczenie - rozwodzi się na temat wartości zdrowej kuchni, wszystko to przeplatając wytycznymi wykonania konkretnej potrawy. Nie dziwi zatem iż gromadnie rzucił się naród do kucharzenia. Aspiracją wielu z nas jest podanie na spotkaniach rodzinnych nowych dań.... Read More »

Zestawy naczyń firmy Tefal

Zestawy naczyń firmy Tefal

Aby zjadać smacznie, trzeba dobrze ugotować. A gotowanie jest sztuką. Można się tego nauczyć, ale warto również pomyśleć o ułatwieniach, które ze sobą niosą wysokie jakościowo patelnie i garnki, z których na co dzień się korzysta w kuchni. Od wielu lat na rynku dostępne są naczynia najlepszych firm o długich tradycjach, których produkty gwarantują najwyższy poziom przygotowywanych potraw. Wśród najbardziej znanych od lat plasuje się marka Cefal, ze swoimi stalowymi garnkami oraz nieco młodszą linią naczyń z odłączanymi... Read More »

Czasem warto mieć coś wyjątkowego

Czasem warto mieć coś wyjątkowego

Są takie urządzenia w domu, bez których zwyczajnie nie będziemy w stanie się poruszać, gdyż nie będziemy mogli się niczego napić, lub może się okazać, że nie będziemy mieli okazji zrobić własnego ulubionego dania, gdyż nie będziemy posiadali odpowiedniego garnka. Ale są też oraz takie przedmioty, bez których możemy się obejść, można coś robić, jednak ich posiadanie sprawi, iż wszystko pójdzie szybciej oraz będzie się prezentowało dużo bardziej... Read More »