Tag: garnek

garnek

Bezpieczny piekarnik

Bezpieczny piekarnik

Kultowe stało się pitraszenie w największych stacjach telewizyjnych. W głównym paśmie nadawania czcigodne miejsce zajęły programy kucharskie. Gwiazdami są szefowie kuchni najlepszych restauracji. Gotują oni w przeróżnych miejscach, a to skansen wsi lubelskiej, a to egzotyczne kraje. Gdzie by nie był kucharz przy przygotowaniu potraw snuje opowieści na temat miasta w którym się znalazł, jego zwyczajów kucharskich albo też - jeśli tłem jest atelier telewizyjne czy odmienne pomieszczenie - rozwodzi się na temat plusów zdrowej kuchni, całość przeplatając wytycznymi sporządzenia konkretnej potrawy. Nic więc dziwnego iż gremialnie rzucił się naród do kucharzenia. Aspiracją wielu jest serwowanie na spotkaniach familijnych nieznanych dań.... Read More »

Zestawy naczyń firmy Tefal

Zestawy naczyń firmy Tefal

Żeby zjadać smacznie, trzeba dobrze gotować. A gotowanie to sztuka. Każdy może się tego nauczyć, ale warto także pomyśleć o usprawnieniach, jakie niosą ze sobą wysokie jakościowo patelnie i garnki, z jakich na co dzień się korzysta w kuchni. Od dziesięcioleci na rynku są dostępne naczynia najlepszych firm o wieloletniej tradycji, których wyroby zapewniają najwyższą jakość przygotowywanych posiłków. Wśród liderów od wielu lat wymieniana jest firma Cefal, ze swoimi metalowymi garnkami oraz nieco młodszą linią naczyń mających odłączane... Read More »

Czasem warto mieć coś wyjątkowego

Czasem warto mieć coś wyjątkowego

Są takie urządzenia w domu, bez których zwyczajnie nie będziemy w stanie się poruszać, gdyż nie będziemy mogli się niczego napić, lub może się okazać, że nie będziemy mieli okazji zrobić własnego ulubionego dania, gdyż nie będziemy posiadali odpowiedniego garnka. Ale są też oraz takie przedmioty, bez których możemy się obejść, można coś robić, jednak ich posiadanie sprawi, iż wszystko pójdzie szybciej oraz będzie się prezentowało dużo bardziej... Read More »