Tag: garnek

garnek

Zestawy naczyń firmy Tefal

Zestawy naczyń firmy Tefal

Aby zjadać smacznie, trzeba dobrze ugotować. A gotowanie jest sztuką. Można się tego nauczyć, ale warto również pomyśleć o ułatwieniach, które ze sobą niosą wysokie jakościowo patelnie i garnki, z których na co dzień się korzysta w kuchni. Od wielu lat na rynku dostępne są naczynia najlepszych firm o długich tradycjach, których produkty gwarantują najwyższy poziom przygotowywanych potraw. Wśród najbardziej znanych od lat plasuje się marka Cefal, ze swoimi stalowymi garnkami oraz nieco młodszą linią naczyń z odłączanymi... Read More »

Bezpieczny piekarnik

Bezpieczny piekarnik

Modne stało się pitraszenie w największych stacjach telewizyjnych. W głównym paśmie nadawania czcigodne miejsce zajęły programy kucharskie. Gwiazdorami są szefowie patelni renomowanych restauracji. Gotują oni w rozlicznych miejscach, a to skansen wioski lubelskiej, a to ciepłe kraje. Gdzie by nie był kuchmistrz przy przyrządzaniu dań snuje opowieści na temat miejsca w którym się znalazł, jego zwyczajów kulinarnych lub też - kiedy tłem jest studio telewizyjne lub odmienne pomieszczenie - rozwodzi się na temat zalet zdrowej kuchni, całość przetykając instrukcjami zrealizowania konkretnej potrawy. Nie dziwi zatem iż gremialnie rzucił się naród do pitraszenia. Ambicją wielu z nas jest serwowanie na spotkaniach rodzinnych oryginalnych dań.... Read More »

Czasem warto mieć coś wyjątkowego

Czasem warto mieć coś wyjątkowego

Są takie urządzenia w domu, bez których zwyczajnie nie będziemy w stanie się poruszać, gdyż nie będziemy mogli się niczego napić, lub może się okazać, że nie będziemy mieli okazji zrobić własnego ulubionego dania, gdyż nie będziemy posiadali odpowiedniego garnka. Ale są też oraz takie przedmioty, bez których możemy się obejść, można coś robić, jednak ich posiadanie sprawi, iż wszystko pójdzie szybciej oraz będzie się prezentowało dużo bardziej... Read More »