Tag: jadalnia

jadalnia

Zaprojektuj dom z głową, tanio i pięknie

Zaprojektuj dom z głową, tanio i pięknie

Jeżeli właśnie urządzamy własne mieszkanie trzeba zatroszczyć się o każdy detal. W pierwszej kolejności zadbajmy o wnętrza reprezentacyjne, w jakich przyjmujemy znajomych takie jak salon, jadalnia czy przedpokój.


Pragmatyczne urządzenie przedpokoju wcale nie jest takie proste, jakby się mogło... Read More »

Szkło dekoracyjne i jego zastosowanie a także wiele jego atutów

Szkło dekoracyjne i jego zastosowanie a także wiele jego atutów

Szkło dekoracyjne ma współcześnie niezmiernie wielkie użycie, szczególnie w aranżacji wnętrz. Na szkle dekoracyjnym wolno użyć różnych technik i technologii, jakie zezwalają na uzyskanie pomysłowego wzoru i ciekawego motywu, i także koloru. Szkło dekoracyjne może być całkowicie przezroczyste bądź półprzezroczyste, mogą posiadać nawierzchnię matową czy błyszczącą.... Read More »

Jakim sposobem najlepiej wyposażyć jadalnię?

Jakim sposobem najlepiej wyposażyć jadalnię?

Jadalnia (prócz pomieszczenia kuchennego) jest to jedno z ważniejszych pomieszczeń w domu. W przeszłości spełniała funkcje wyłącznie reprezentacyjne, biesiadowało się w jadalni w święta albo podczas uroczystości rodzinnych. Kuchnia była - jak się to wtenczas mówiło - sercem mieszkania. Dziś już takich rozdziałów nie ma. Jadalnia zmieniła swoje funkcje, z pomieszczenia gdzie biesiadowano od czasu do czasu na wielozadaniowy pokój nierzadko połączony z... Read More »