Kilka sposobów na wiosenną zmianę mieszkania

Kilka sposobów na wiosenną zmianę mieszkania

Aby odmienić dom na wiosnę, nie trzeba wcale przeprowadzić kosztownego, długotrwałego remontu. Możemy zainwestować w parę ciekawych akcesoriów, by szybko wprowadzić widoczne zmiany. Zdaniem psychologów nawet małe roszady w dekoracjach pozytywnie wpływają na nasz nastrój. Zazwyczaj wystarczy zmienić opatrzone ustawienie mebli, uszyć nowe zasłony, powiesić kolorową grafikę na pustej ścianie.

Wnętrza w stylu skandynawskim

Autor: www.dekoral.pl
Źródło: www.dekoral.pl

Najważniejsze: bawmy się kolorami. To niezawodny sposób na spektakularną zmianę. Najlepiej ograniczyć się do dwóch-trzech kolorów. W małych pomieszczeniach dobrze będą wyglądały jasne odcienie – delikatny szary czy kamienny beż. Jeśli dysponujemy większym metrażem dobrze jest wybrać ciemniejsze barwy, jednak nie nasycone. Kolor interesująco wygląda w formie dodatków – np. pledu. Na ścianach zwyczajnie nam się szybko opatrzy. Polecane rozwiązania: więcej tutaj.

Niech nie ujdą naszej uwadze dekoracje ścienne: grafiki, plakaty lub tańsze, ale tak samo interesujące naklejki. Do łask wróciły też tak długo niewidziane na salonach fototapety. Oczywiście w w nowym imagu. To już nie są wyblakłe plaże czy leśne strumyki, a imponujące kolory i widoki oraz nowoczesne materiały i techniki druku. Dzisiaj, to prawdziwe perełki, które potrafią wprawić w osłupienie większość z nas. Jasny pokój z oknami wychodzącymi na południe nie musi nas ograniczać, soczyste kolory tapet pozostaną bez zmian przez długi czas. Kolorowe tapety pięknie ożywią nasze salony.

Przejrzyj ten polecany wpis (http://www.boro-laser.com.pl/k21,szklo-grawerowane.html), a przekonasz się, że zawarte w tamtym miejscu wiadomości są niesamowicie ciekawe, gdyż to pokrewna tematyka, co w tym wpisie.

Sprawdź: wpis.

mieszkanie lofty

Źródło: flickr.com

Skoncentrujmy się na jednym, efektownym dodatku. Jeśli starannie to zrobimy, urządzimy nim całe wnętrze. Może to być np. oryginalna grafika. Poduszek nigdy dość! Nie tylko upiększają pomieszczenie, ale również pomagają w trosce o kręgosłup.

Jeżeli rozpatrywana problematyka okazała się dla Ciebie ważna oraz zamierzasz ją zbadać też od innej strony, sprawdź więcej w witrynie (lampytanie.pl/) – ona też ją przedstawia.

Wyrzućmy stare poszewki i odwiedźmy sklep w poszukiwaniu nowych akcesoriów do dekoracji swojego domu! Zróbmy też domowy mini-ogródek na powitanie wiosny. Widok zielonej bazylii, rzeżuchy oraz pietruszki wprawi nas w dobry humor od rana. Ponieważ taki zielnik nie tylko dobrze wygląda i smakuje, ale również obłędnie pachnie!

Similar Posts
Serwisy do kawy
Serwisy do kawy
Nie ma nic bardziej wykwintnego od klasycznej porcelany. Jak tylko została wynaleziona w VII w. przez Chińczyków, jej metoda produkcji ulegał...
Drylownica na lato
Drylownica na lato
Wszyscy, którzy cenią dziewicze właściwości owoców i kochają stosować je we własnej kuchni w rozmaitych formach, są zmuszeni zmierzyć...
Jeśli potrzebujemy mieć odpowiednio oświetlone pomieszczenie warto nabyć dobre lampy do przedpokoju
Jeśli potrzebujemy mieć odpowiednio oświetlone pomieszczenie warto nabyć dobre lampy do przedpokoju
Jednym z najbardziej kluczowych szczegółów wyposażenia naszego lokum czy też naszego domu jest oczywiście dobre oświetlenie, które zagwarantuje stosowną...