Tag: Kolor

Kolor

Fototapety w aranżacji wnętrz

Fototapety w aranżacji wnętrz

Spośród wielu rozmaitego typu materiałów do aranżowania pomieszczeń, coraz większą wziętością cieszą się współczesne fototapety.


Tego typu dekoracje były modne parędziesiąt lat temu, a współcześnie na nowo powracają do łask, stanowiąc niekonwencjonalny pomysł na ścianę tak we wnętrzu biurowym, jak też... Read More »

Atrakcyjne produkty dla osób zainteresowanych stylowym umeblowaniem

Atrakcyjne produkty dla osób zainteresowanych stylowym umeblowaniem

Polacy zwracają coraz większą uwagę na aranżację mieszkania i z przyjemnością korzystają z nowych możliwości. Nierzadko sięgają po nietypowe akcesoria dekoracyjne, z myślą o stworzeniu niebanalnego wnętrza, które spodobałoby się wszystkim... Read More »

Staroświeckie mieszkanie

Staroświeckie mieszkanieNie masz pojęcia, jak umeblować swoje cztery kąty? W tym przystępnym tekście udowadaniamy, że mądrze jest zdecydować się na klasyczne designy. Od razu zaznaczamy, że tego typu meble nie są najtańsze, ponieważ najlepiej wybierać antyki. A te, jak wiadomo, sporo kosztują. Jest to zatem design dla osób zamożnych, którzy pragną udekorować mieszkanie z dawnym gustem, zostawiając w tyle współczesne mody, stawiające generalnie na... Read More »

Przydatne wieści na temat fototapety w kuchni

Przydatne wieści na temat fototapety w kuchni

Bywa, że czujemy nieodpartą pokusę by ”odświeżyć” nasze mieszkanie. Przeważnie wiosenną porą. Za oknem nowe, zielone pejzaże, wszędzie czuć wiosnę, a my nie możemy usiedzieć w miejscu. Przestawiamy fotel, przesuwamy stół w kuchni, przewieszamy obrazy. Jednak jak długo można suwać meblami po... Read More »

Next Page »